Concertagenda

Blues concerten en festivals 2024

DatumArtiest / Festival
17.04Danny BryantLuxor Live, Arnhem
17.04FM Groene engel, Oss40th Anniversary Tour – Old Habits Die Hard
17.04Ted Russel Kemp Paddy O'Ryan, Leeuwarden
18.04Ted Russel Kemp Cafe de Catus, Hengelo
18.04Freeway JamPoppodium Boerderij, Zoetermeer
19.04Ted Russel Kemp Noardewyn, Omroep Friesland, Leeuarden
19.04Ted Russel Kemp Blueprint Radio, Veendam
19.04King KingBolwerk, Sneek
19.04VoltageLuxor Live, Arnhem
19.04Leif de Leeuw BandCAPSLOC, Capelle aan den IJssel
20.04Record Store DayVier samen met muziekliefhebbers uit de hele wereld het feest van de platenzaken. Uitsluitend op Record Store Day zijn er heel veel exclusieve releases in gelimiteerde oplage verkrijgbaar bij de aangesloten platenzaken. Uiteraard komen er ook veel artiesten langs om de platenzaken een warm hart toe te dragen. Instore optredens, meet & greets en signeersessies maken deel uit van het live programma. Mis het niet en zet 20 april in je agenda!
20.04Blues RouteTolkamer
20.04Nine Below ZeroQ-Factory, Amsterdam
20.04Ted Russel Kemp d'Rentmeester, Valthermond
21.04King KingGroene Engel, Oss
21.04BarrelhousePodium Victorie, Alkmaar
21.04Henrik FreischladerBosuil, Weert
21.04Hans TheessinkCafe De Amer, Amen
23.04Hans TheessinkVerkadefabriek, Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
25.04Daniël LohuesLantarenVenster, Rotterdam
25.04These Wicked RiversBoerderij, Zoetermeer
25.04Hans TheessinkZuidhorn, In ’t Holt 1654
26.04Hans TheessinkTheatercafe De Buren, Boekelo
30.04Van MorrisonTivoliVredenburg, UtrechtMeer info
01.05Van MorrisonTivoliVredenburg, UtrechtMeer info
02.05Bywater CallQ-Bus, Leiden
02.05Voltage en The CommonersP60, Amstelveen
03.05 + 04.05Moulin BluesOspelLine-up: Danielle, Nicole, La Per­ra Blan­co, Mon­ster Mike Welch, Sug­armill Slim, Bywa­ter Call, Robert FinleyMeer info
03.05Jools Holland & His R&B OrchestraSPOT / De Oosterpoort, Groningen
03.05Duke RobillardCactus Muziekcentrum, Brugge (B)
03.05Danny VeraTrixxo Theater, Hasselt (B)
04.05Scott H. BiramCafé Wilhelmina, Eindhoven
04.05Gary Moore Tribute BandMetropool, Enschede
05.05The Black KeysZiggo Dome, AmsterdamMeer info
05.05Blues BevrijdingsfestivalBluesClub XXL, WageningenGratis festival met optredens van Marble Tones, Goshawks, Funky Blue Bastards, Richville
05.05The Twelve Bar Blues BandPoppodium The Pocket - Badstraat 38, 2225BM, Katwijk
07.05Reverend Peyton's Big Damn BandMerleyn, Nijmegen
08.05Matt SchofieldGrenswerk, Venlo
08.05Aynsley ListerPodium Victorie, Alkmaar
08.05Jon AllenPoppodium 013, Tilburg
08.05The Reverend Peyton's Big Damn BandCafé Wilhelmina, Eindhoven
08.05Randy HansenQ-Factory, Amsterdam
08.05Chris Lee & The Mojo StandMusicon, Den Haag
08.05Zydeco La LouisianeRhythm & Blues Night, Café de Hete Brij, Zwollewww.cafedehetebrij.nl
08.05LedfootParadox, Tilburg
09.05Walter TroutParadiso, AmsterdamMeer info
09.06Bettye LaVetteVictorie, Alkmaar
09.05Eddie 9VMuziekgieterij, Maastricht
09.05Matt Schofield (masterclass)Boerderij, ZoetermeerGitaarliefhebbers opgelet! Matt Schofield geeft voor een kleine club liefhebbers een masterclass. Een unieke kans om hem te horen spelen en uitleg te horen geven over zijn oneindige creativiteit en technisch meesterschap.
09.05LedfootLuxor Live, ArnhemMeer info
09.05Wille & the BanditsCafe De Cactus, Hengelo
10.05Walter TroutLuxor Live, Arnhem
10.05Aynsley ListerGashouder, Dedemsvaart
10.05Eddie 9VPoppodium De Peppel, Zeist
10.05Matt SchofieldBoerderij, Zoetermeer
10.05Wille & the BanditsCafe De Amer, Amen
10.05ledfootUt Huus - Olst
10.05 + 11.05Bluesfestival KwadendammeKwadendammeMeer info
11.05Rhythm & Blues NightSPOT / De Oosterpoort, GroningenLine-up: Walter Trout, The War and Treaty, The Seatsniffers, D.K. Harrell, Barrelhouse, Kitty Liv, The Reverend Peyton’s Big Damn Band en LedfootMeer info
11.05Philip SayceDe Vorstin, Hilversum
11.05Matt SchofieldMetropool, Hengelo
11.05CabbleHouseBlues aan Zee - Noviteit, Kloosterlaan 33 2681 LD, Monster
12.05Matt SchofieldVictorie, Alkmaar
12.05Aynsley Lister + Wille & The BanditsDe Bosuil, Weert
12.05Eli "Paperboy" ReedTivoliVredenburg, Utrecht
12.05LedfootC-Punt - Hoofddorp
13.05Bettye LaVetteTivoliVredenburg, Utrecht
15.05Philip SayceDe Bosuil, Weert
16.05Aynsley ListerBluescafe, Apeldoorn
17.05Popa ChubbyGebouw-T, Bergen op Zoom
17.05Danny VeraRoma, Borgerhout-Antwerpen (B)
17.05 + 18.05 + 19.05Blues PeerPeer (B)Line-up met o.a. Popa Chubby, Bywater Call, Robert Finley, D.K. Harrell, ...Meer info
18.05 + 19.05International Blues Festival SchöppingenSchöppingen (D)Line-up met o.a. Robert Cray, Bywater Call, Henrik Freischlader, Eddie 9V, Cinelli Brothers, Connor Selby, ...Meer info
18.05 + 19.05 + 20.05Ribs & Bluesfestivalterrein De Domineeskamp, RaalteLine-up met o.a. Anouk, 10CC, Jett Rebel, Barrelhouse, Eric Steckel, Popa Chubby, Philip Sayce, Catfish, The Seatsniffers, Robert Finley, Eddie 9V, ...Meer info
18.05Reverend Peyton’s Big Damn BanddB's, Utrecht
19.05Ralph de Jong & Tim BirkenholzAchterland festival, Doetinchem
20.05Nikki HillDe Vorstin, Hilversum
21.05The Black CrowesAncienne Belgique, Brussel (B)
21.05Orchestra BaobabPaard, Den Haag
22.05The Black CrowesAFAS Live, Amsterdam
24.05Java | WebsterBibelot, Dordrecht
25.05The TibbsMuziekgebouw, Eindhoven
25.05Barre Blues RouteMonster en Ter Heijde
26.05Veldman Vintage ProjectBoerderij, Zoetermeer
29.05Robert Cray @ BRIDGE Guitar FestivalEffenaar, Eindhoven
29.05BombinoPaard, Den Haag
30.05King Of The World & Sean WebsterPoppodium het Bolwerk, SneekMeer info
31.05BRIDGE Guitar Festivalcentrum, EindhovenMeer info
31.05Vieux Farka Touré @ BRIDGE Guitar FestivalEffenaar, Eindhoven
31.05Robert CrayMuziekgieterij, Maastricht
01.06BRIDGE Guitar Festivalcentrum, EindhovenMeer info
01.06Robert CrayKoninklijk Circus, Brussel (B)
01.06Phil Bee Cocker Bandde Pul, Uden
02.06Robert CrayParadiso, Amsterdam
02.06BRIDGE Guitar Festivalcentrum, EindhovenMeer info
02.06The BluesbonesIduna, Drachten
02.06Ellen Jewell Luxor Live, Arnhem
03.06Robert CrayParadiso, Amsterdam
04.06Ellen Jewell SPOT / De Oosterpoort, Groningen
06.06Matt SchofieldPodium Victorie, Alkmaar
07.06 + 08.06 + 09.06Best Kept Secret 2024Beekse Bergen, HilvarenbeekMeer info
07.06Julian SasPodium Victorie, Alkmaar
07.06Dom MartinDe Bosuil, Weert
08.06Phil Bee Cocker BandGrenswerk, Venlo
08.06Danny VeraAmsterdamse Bostheater, Amsterdam
08.06Mojo HandBlues aan Zee - Noviteit, Kloosterlaan 33 2681 LD, Monster
09.06Dom Martin TrioMystiek Theater, Enschede
11.06Glen HansardOpenluchttheater Caprera, Bloemendaal
12.06Glen HansardOLT De Goffert, Nijmegen
12.06JJ Grey & MofroTolhuistuin, AmsterdamMeer info
12.06Black Stone CherryVictorie, Alkmaar
13.06The Eagles + Steely DanGelredome, Arnhem
13.06JJ Grey & MofroDoornroosje, NijmegenMeer info
13.06Richie KotzenMetropool, Hengelo
13.06Holland International Blues FestivalBlues Village, GrollooMeer info
14.06Holland International Blues FestivalBlues Village, GrollooMeer info
14.06Warren HaynesEffenaar, Eindhoven
14.06Glen Hansard @ Zuiderpark LiveZuiderparktheater, Den Haag
14.06Danny VeraBurgerweeshuis, Deventer
15.06The Eagles + Steely DanGelredome, Arnhem
15.06Holland International Blues FestivalBlues Village, Grolloomet o.a. Buddy Guy, Robben Ford, Matt Andersen, Warren Haynes, JJ Grey, DeWolff, ...Meer info
15.06Mavis StaplesTivoliVredenburg, UtrechtMeer info
15.06DeWolffOpenluchttheater Eibergen
16.06Mavis StaplesKoningin Elisabethzaal, Antwerpen (B)Meer info
19.06Warren HaynesDe Roma, Borgerhout - Antwerpen (B)
20.06Dom FlemonsLuxor Live, Arnhem
21.06 - 22.06Hoge Stoep Blues & Rock FestivalLookertstraat 7a, Sint MichielsgestelLine-up: Chicago Capitals, Sean Webster Band, Bluesbones, Zac Schulze Gang, Ol’ TimesMeer info
21.06PinkpopMegaland, LandgraafMåneskin, Avril Lavigne, Royal Blood, Acda en de Munnik, Cian Ducrot, Nathaniel Rateliff & The Night Sweats, Polyphia, Tinlicker, Jiri11Meer info
22.06PinkpopMegaland, LandgraafCalvin Harris, Nothing But Thieves, Louis Tomlinson, Pendulum (live), Against The Current, Froukje, Lauren Spencer Smith, Gideon LucianaMeer info
23.06PinkpopMegaland, LandgraafEd Sheeran, Sam Smith, Hozier, Limp Bizkit, Greta van Fleet, Calum Scott, Davina Michelle, James Arthur, Jane’s Addiction, LoreenMeer info
23.06The Cinelli BrothersABC Music Club - Streeckgenoot, Spinbaan 21A, Doetinchem
28.06Sheryl CrowParadiso, Amsterdam
28.06Phil Bee Cocker BandDe Bosuil, Weert
28.06 t/m 30.06Rotterdam Bluegrass FestivalNoordplein, Rotterdam
28.06 + 29.06 + 30.06Zeister Bluesrock FestivalDiverse locaties in ZeistEmily Hill, Mojo Hand, Little Hat, Sugar Mama, The Vaults, Basic Station, Queen of HeartsMeer info
30.06Jason Ricci and the Bad KindDe Bosuil, Weert
30.06Nat MyersDer Aa-Theater, Groningen
03.07Nat MyersGreat Gigs in the Park - Casinopark, Sint-Niklaas (B)
04.07Gary Clark Jr.013, TilburgMeer info
05.07The Staples Jr. SingersPatronaat, Haarlem
08.07ZZ TopAFAS Live, AmsterdamMeer info
09.07Patti SmithParadiso, Amsterdam
10.07Patti SmithParadiso, Amsterdam
10.07Lee FieldsMelkweg, Amsterdam
11.07Robert Jon & The WreckTolhuistuin, Amsterdam
11.07Lee FieldsDoornroosje, Nijmegen
12.07 t/m 14.07North Sea Jazz FestivalAhoy, RotterdamMet o.a. Sting, Anouk, Christone "Kingfish" Ingram, D.K. Harrell, Cedric Burnside, Joss Stone, Lizz Wright, Candy Dulfer, Benjamin Clementine, Mahalia, ...Meer info
12.07BospopFestival terrein, WeertMeer info
13.07BospopFestival terrein, WeertMeer info
13.07Southside Johnny and the Asbury JukesTivoliVredenburg, Utrecht
13.07Cat Power Sings DylanMuziekgebouw, Eindhoven
13.07No KingBlues aan Zee - Noviteit, Kloosterlaan 33 2681 LD, Monster
14.07Zydeco La LouisianeLazy Sunday, Openluchttheater Ede, www.openluchttheaterede.nl
14.07BospopFestival terrein, WeertMeer info
15.07Chris IsaakKoninklijk Theater Carré, Amsterdam
15.07Rodrigo Y GabrielaAmsterdamse Bostheater, Amsterdam
16.07Rival SonsMetropool, Hengelo
18.07 t/m 21.07Zwarte CrossOost Gelre
19.07Seasick Stevebeachfestival Nieuwpoort (B)
19.07Israel NashEffenaar, Eindhoven
19.07Zydeco La Louisianet Boegbeeld, Wijk aan Zee,www.het-boegbeeld.nl
23.07Seasick StevePodium Victorie, AlkmaarMeer info
24.07Xavier RuddOLT Rivierenhof, Antwerpen (B)
24.07Israel NashVictorie, Alkmaar
25.07Seasick SteveTivoliVredenburg, UtrechtMeer info
25.07Xavier RuddOLT Rivierenhof, Antwerpen (B)
03.08Suzanne VegaOLT Valkenburg a/d Geul
08.08 t/m 11.08Zomerparkfeest Julianapark, Venlo
15.08Xavier RuddAmsterdamse Bostheater, Amsterdam
16.08 + 17.08HuntenpopUlft
16.08Xavier RuddAmsterdamse Bostheater, Amsterdam
16.08 t/m 18.08LowlandsBiddinghuizen
17.08Xavier RuddAmsterdamse Bostheater, Amsterdam
17.08 + 18.08Zeeltje RockDeest
19.08TinariwenOLT Rivierenhof, Antwerpen (B)
20.08TinariwenMelkweg, Amsterdam
24.08Culemborg BluesCulemborg (centrum)
24.08The Teskey BrothersOLT Rivierenhof, Antwerpen (B)
28.08Cat Power Sings DylanOLT Caprera, Bloemendaal
29.08 t/m 01.09Into The Great Wide OpenVlieland
30.08Johnny Mastro & Mama’s BoysABC Music Club - Streeckgenoot, Spinbaan 21A, Doetinchem
31.08Teskey BrothersZiggo Dome, Amsterdam
01.09Copperhead CountyABC Music Club - Streeckgenoot, Spinbaan 21A, Doetinchem
04.09Riccardo GrossoMusicon, Den Haag
05.09Amadou & MariamMelkweg, Amsterdam
05.09Hermanos GutiérrezOLT Rivierenhof, Antwerpen (B)
07.09Danny Vera met orkest Ziggo Dome, AmsterdamMeer info
07.09BarrelhouseXinix, Nieuwendijk
08.09Charlie ParrEffenaar, Eindhoven
09.09Hermanos GutiérrezParadiso, Amsterdam
10.09Hermanos GutiérrezParadiso, Amsterdam
12.09Laurence JonesPodium Victorie, AlkmaarMeer info
12.09Ten Years AfterGrenswerk, Venlo
13.09Laurence JonesHet Bolwerk, SneekMeer info
13.09Leif de Leeuw BandPatronaat, Haarlem
13.09Ten Years AfterGroene Engel, Oss
13.09 + 14.09AppelpopTiel
14.09Laurence JonesDe Tamboer, HoogeveenMeer info
14.09BarrelhouseCultuurfabriek, Bergschenhoek
14.09Big Dave & The DutchmenBlues aan Zee - Noviteit, Kloosterlaan 33 2681 LD, Monster
15.09Laurence JonesGrenswerk, VenloMeer info
15.09Ten Years AfterCpunt Poppodium, Hoofddorp
15.09Zydeco La LouisianeFestival Halle-Heide www.festivalhalleheide.nl
16.09Blackberry Smoke + The Steel WoodsAncienne Belgique (AB), Brussel (B)
17.09Blackberry Smoke + The Steel Woods013, Tilburg
20.09Robin BornemanLuxor Live, Arnhem
21.09Kaz HawkinsHeyhoef backstage, Tilburg
22.09BarrelhouseLuxor Live, Arnhem
24.09Charlie ParrDe Spot, Middelburg
25.09Guy Verlinde & the Artisans of SolaceMusicon, Den Haag
26.09Nick Cave and The Bad SeedsZiggo Dome, Amsterdam
27.09Nick Cave and The Bad SeedsZiggo Dome, Amsterdam
27.09 t/m 29.09Haarlem Vinyl FestivalHaarlem
28.09Daniel NorgrenMetropool, HengeloMeer info
28.09Dom Martin trioHeyhoef backstage, Tilburg
28.09Leif de Leeuw BandVorstin, Hilversum
29.09Dom Martin TrioIduna, Drachten
02.10Bywater CallSpirit of 66 - Verviers (B)
04.10Bywater CallFlux, Zaandam
05.10New Blues Festival AssenDe Bonte Wever, Assen
05.10Bywater CallMystiek Theater, Enschede
05.10BarrelhouseGrote Kerk, Groede
05.10Mell VFMelkweg, Amsterdam
06.10Dutch Blues ChallengeTivoliVredenburg, UtrechtMeer info
06.10Erja LyytinenVorstin, Hilversum
06.10Blues Pills en Daniel Romano's OutfitBotanique, Brussel (B)
08.10Daniel NorgrenKoninklijk Circus, Brussel (B)
09.10Daniel NorgrenParadiso, AmsterdamMeer info
09.10Bywater CallTivoliVredenburg, Utrecht
10.10Marc Broussard013, Tilburg
10.10Daniel NorgrenDe Roma, Borgerhout - Antwerpen (B)
11.10Hengelo Blues NightMetropool, Hengeloo.a. Barrelhouse, King of the World
11.10Marc BroussardLuxor Live, Arnhem
12.10New Blues Festival AssenDe Bontewever, AssenLine-up: Albert Cummings, Bywater Call, Marlon Pichel en King of the WorldMeer info
12.10Marc BroussardTivoliVredenburg, Utrecht
12.10Java | WebsterBlues aan Zee - Noviteit, Kloosterlaan 33 2681 LD, Monster
13.10Marc BroussardParadiso, Amsterdam
13.10Albert CummingsABC Music Club - Streeckgenoot, Spinbaan 21A, Doetinchem
13.10Erwin Java & Sean WebsterNeushoorn, Leeuwarden
15.10Samantha FishLuxor Live, Arnhem
16.10Samantha FishSPOT / De Oosterpoort, Groningen
17.10Samantha FishPaard, Den Haag
17.10Elles BaileyLuxor Live, Arnhem
18.10Samantha FishMetropool - Hertog Jan Zaal, Enschede
18.10Robin BornemanGroene Engel, Oss
18.10Elles BaileyTheater, Heerlen
19.10Engel Blues FestivalGroene Engel, OssElles Bailey, The Dawn Brothers, AJ Plug, La Ratte, ...Meer info
19.10Ramblin' Roots FestivalTivoliVredenburg, UtrechtThe Long Ryders - Torgeir Waldemar - Katherine Priddy - Aaron Boyd - Joe Pug - Carter Sampson - Josh Gray - Kaia Kater - Grayson Capps - Uncle LuciusMeer info
19.10Layla ZoeHeyhoef backstage, Tilburg
19.10BarrelhouseFulco Theater, IJsselstein
20.10Blues Pills en Daniel Romano's OutfitTivoliVredenburg, Utrecht
20.10The White BuffaloDoornroosje, Nijmegen
20.10Elles BaileyTivoliVredenburg, Utrecht
20.10MY FOCUS feat. Jan Akkermande Pul, Uden
24.10Mell VFMetropool, Hengelo
24.10Seasick SteveAncienne Belgique, Brussel (B)
25.10Seasick SteveBosuil, Weert
25.10Ben PooleSpirit of 66 - Verviers (B)
28.10Marcus KingDe Roma, Borgerhout - Antwerpen (B)
29.10Marcus KingAFAS Live, AmsterdamMeer info
30.10Robert Jon & The WreckTivoliVredenburg, Utrecht
30.10Nick Cave and The Bad SeedsSportpaleis, Antwerpen (B)
31.10Nick Cave and The Bad SeedsSportpaleis, Antwerpen (B)
31.10Robert Jon & The WreckDe Roma, Borgerhout - Antwerpen (B)
01.11Robert Jon & The WreckDe Bosuil, Weert
02.11TakeRoot FestivalSPOT / De Oosterpoort, Groningen
04.11Seasick StevePaard, Den Haag
07.11Robert Jon & The WreckBurgerweeshuis, Deventer
09.11Blues aan Zee FestivalNoviteit, Kloosterlaan 33 2681 LD, MonsterLine-up: Meryn Bevelander band met een tribute to Gary Moore, The Mudbirds, Muddy What? (D), Mattanja Joy Bradley & Rolf Verbaant, Chicago Capitols
09.11Randy HansenKroepoekfabriek, Vlaardingen
10.11Randy HansenMezz, Breda
11.11Jason Isbell and the 400 UnitSPOT / De Oosterpoort, Groningen
12.11Jason Isbell and the 400 UnitTivoliVredenburg, Utrecht
13.11Jason Isbell and the 400 UnitTivoliVredenburg, Utrecht
16.11Jason Isbell and the 400 UnitDe Roma, Borgerhout - Antwerpen (B)
17.11Robert Jon & The WreckBolwerk, Sneek
17.11Erwin Java & Sean Websterde Pul, Uden
17.11BarrelhousePaard, Den Haag
19.11Guy DavisTivoliVredenburg, Utrecht
22.11Mary GauthierTivoliVredenburg, Utrecht
22.11Luke Winslow-KingPaard, Den Haag
24.11Ruud Weber TrioABC Music Club - Streeckgenoot, Spinbaan 21A, Doetinchem
24.11BarrelhouseCafé LaPorte, Meppel
29.11Livin' BluesPatronaat, Haarlem
01.12BarrelhouseC. Hoofddorp
07.12BarrelhouseUtHuus, Olst
07.12DeWolff Fest 2TivoliVredenburg, UtrechtDeWolff, MOOON, Levi Vis, The Cinelli Brothers (UK), Mojo & The Kitchen Brothers (BE), Silveroller (UK), Minko, Jetse de Jong, Dusty & Nick, & more to be announcedMeer info
08.12Pokey LaFargeParadiso, Amsterdam
14.12Trouble no MoreNoviteit, Kloosterlaan 33 2681 LD, Monster
29.12Robbert Fossen BandMusicon, Den Haag

alle data zijn onder voorbehoud

Concert toevoegen

Mis je een concert of festival in de blues concertagenda, laat het weten!

Mail de gegevens - datum, artiest / festival, venue en plaats - al dan niet samen met persbericht en poster naar info@bluesmagazine.nl

Concert nieuws