• Beer, Blues & BBQ Heerde 2019
  • Bospop 2019: Toto vervangt Snow Patrol op Bospop Vrijdag
  • JJ's Blues & Roots Festival 2019
  • New Blues Festival Assen 2019 | Line-up Compleet!
  • David Philips (UK) op tournee
  • Holland International Blues Festival 2020 Grolloo
  • Swing Wespelaar 2019 | met o.a. Tinsley Ellis, Lucky Peterson, Shemekia Copeland en Kirk Fletcher
  • Concert Nieuws | Graham Nash
  • New Blues Festival Assen 2019 | Eerste namen Ryan McGarvey, Black Bottle Riot en Dave Chavez Band
  • Efraim Trujillo ziet zoektocht ‘Into the Blue’ beloond
  • bluesrock festival tegelen 2019
    Bluesrock Festival Tegelen 2019
  • Texelblues 2019 | met onder andere Erja Lyytinen, Aynsley Lister en Julian Sas

Concerten & Festivals

Juni 2019

27.06 – Mavis Staples – Carré, Amsterdam
27.06 – Katvanger – Estaminet Schommelen, Leiden
27.06 – Fantastic Negrito – Doornroosje, Nijmegen
27.06 – Sinnerboy – Den Heilige Cornelius, Roermond
27.06 – Xavier Rudd – De Oosterpoort, Groningen
27.06 – The Clarks, Erwin Java, and Big Pete – Bostheater Ommen, Ommen
27.06 – Mississippi Kings – Podium Markt, Assen

28.06 – Mississippi Kings – Podium Markt, Assen
28.06 – Xavier Rudd – Couleur Cafe, Brussel
28.06 – Kees Dusink Band – City Hall Blues, Gramsbergen
28.06 – Mavis Staples en Roland van Campenhout – Openluchttheater Rivierenhof, Deurne (B)
28.06 – Mary-Elaine Jenkins – Der Aa-Theater, Groningen

29.06 – Xavier Rudd – Doornroosje, Nijmegen
29.06 – Bacon Fat Louis – Lutten Life (Festival) – Lutten
29.06 – Mississippi Kings – Podium Markt, Assen
29.06 – Katvanger – Byron Bay Lunch Café, Den Haag
29.06 – Muziek op Rhoon, Kasteel van Rhoon met Kraak&Smaak + band, Ida Nielsen & The Funkbots (DK, bassiste Prince), Erwin Java ft. Kat Riggins (USA), Arp Frique, Kim Hoornweg + Back to Black (sings Amy Winehouse), Diona Fox & her Ragdolls, DJ Onno Paloma, + Surprise Act!

29.06 – Midsummer Bluesnight 2019 – Cafe In De Kroeeen, Mechelen met Sinnerboy, Steven Troch Band, Bourbon Street en Barn & Belle

29.06 – Hoge Stoep Blues & Rock Festival – Sint Michielsgestel met o.a. Big Bo and his Voodoo Machine, Joost de Lange Experience, The Veldman Brothers, The Fortunate Sons

30.06 – Xavier Rudd – Caprera, Bloemendaal
30.06 – Johnny Mastro & The Mama’s Boys (USA) – The Shack – Oude Meer
30.06 – Sweet Mary Jane – Café La Porte, Meppel

30.06 – Parkpop – Den Haag

Juli 2019

01.07 – Stray Cats – AFAS Live, Amsterdam

04.07 – Keb’ Mo’ – Hertz, TivoliVredenburg, Utrecht

05.07 – Diana Krall – Gent Jazz Festival, Gent (B)
05.07 – Sweet Mary Jane – Tapperij De Verwachting, Assendelft (akoestisch)

06.07 – Conincx Pop Festival, Elsloo – met o.a. Curse Of Lono
06.07 – The Trabb en Erwin Java & Band – Dorpsstraat, Heerde

07.07 – Sweet Mary Jane – Café Mie Pieters, Heukelom
07.07 – Mississippi Kings – Smoke, Groningen

12/13/14.07 – Bospop, Weert
met Level 42, Sting, John Fogerty, Wille & the Bandits, My Baby, Chris Robinson Brotherhood, The Charlatans, Matt Simons, Skunk Anansie, Living Colour, John Butler Trio, Kodaline e.v.a.

12.07 – Chris Robinson Brotherhood – Paradiso, Amsterdam
12.07 – White Cowbell Oklahoma – Paradiso Kleine Zaal, Amsterdam
12.07 – St. Louis Slim – Tapperij De Harlekijn – Dordrecht
12.07 – Living Colour + supp. Jared James Nichols – Hedon, Zwolle

13.07 – St. Louis Slim – Tapperij De Harlekijn – Dordrecht
13.07 – Rock & Blues Tussen de Dijken – Tiel
13.07 – The Sweetlake Rock-’n-Roll Revival – Silverdome terrein, Zoetermeer

14.07 – Xavier Rudd – TivoliVredenburg, Utrecht
14-07 – Mo & The StageAnimals – Park Podium Breukelen
14.07 – Sweet Mary Jane – Café ’t Warm Onthaal, Den Bosch

12/13/14.07 – North Sea Jazz – Ahoy, Rotterdam

17.07 – The Teskey Brothers – Stevenskerk, Nijmegen
17.07 – Amadou & Mariam + Blind Boys of Alabama – Het Concertgebouw, Amsterdam

19/20/21.07 – Blues Peer, Peer (B)
met o.a. Beth Hart, Chris Robinson Brotherhood, Matt Schofield, Blues Beatles, Black Box Revelation, …




19.07 – Sweet Mary Jane – De Kaaij, Nijmegen (Zomerfeesten)
19.07 – Amadou & Mariam + Blind Boys of Alabama – Welcome to the Village Festival, Leeuwarden
19.07 – St. Louis Slim – Buurtboerderij Ons Genoegen – Amsterdam

20.07 – Amadou & Maryam en Blind Boys Of Alabama – Zuiderpark Theater, Den Haag
20.07 – Barrelhouse – Grote Kerk, Groede

21.07 – Moonstar – Muziekcafe Lohengrin, ’s Hertogenbosch

22.07 – Black Stone Cherry – Hedon, Zwolle

24.07 – The Allman Betts Band – Paradiso, Amsterdam
24.07 – St. Louis Slim – Gentse stadsfeesten(Hotsy Totsy) – Gent België

25.07 – Graham Nash – Zuiderparktheater, Den Haag

26.07 – Graham Nash – Stevenskerk, Nijmegen

28.07 – Mo & The StageAnimals – Cafe Warm Onthaal – Den Bosch
28.07 – St. Louis Slim – Brielle Blues (Maarland podium) – Brielle

29.07 – Black Stone Cherry – Bosuil, Weert




Augustus 2019

02.08 – Xavier Rudd – Maassilo, Rotterdam
02.08 – Lee Fields & The Expressions – Nieuwe Nor, Heerlen
02.08 – Sweet Mary Jane – Paddy Murphy’s Irish Pub, Rotterdam

02/03/04.08 – Festival Dranouter – Heuvelland (B)

03.08 – St. Louis Slim – Bluescafé Apeldoorn – Apeldoorn

04.08 – St. Louis Slim – Worsteltent – Den Burg Texel
04.08 – Lee Fields & The Expressions – BIRD, Rotterdam

07-08 – Mo & The StageAnimals – Cafe Honky Tonk – Brielle

10.08 – St. Louis Slim – De Taverne – Bergen NH

11.08 – Route 61 – Het Warm Onthaal, Den Bosch

12.08 – Erykah Badu – 013, Tilburg

14.08 – Sweet Mary Jane – Strandclub Zee, Scharendijke

16.08 – Sweet Mary Jane – Paddy Murphy’s Irish Pub, Rotterdam

16/17/18.08 – Swing Wespelaar 2019 met Steven Troch Band, Lucky Peterson featuring Tamara Tramell, Tinsley Ellis, Dave Warmerdam Band, Vitor Bacalhau, Johnny Burgin and Quique Gomez, Watermelon Slim, Kirk Fletcher, Mud Morganfield, Stef Paglia Trio e.v.a.

16/17/18.08 – Lowlands – evenemententerrein Walibi Holland, Biddinghuizen

18.08 – Bluesbreakers – Bluesfestival, Duiven
18.08 – The Pinpins – Cafe Bie Briels, Roggel
18.08 – Sweet Mary Jane – Cafe De Snabbelaar, Klaaswaal

23.08 – Sweet Mary Jane – Café De Havenmeester, Culemborg (the night before the day after-Culemborg Blues)

24.08 – Culemborg Blues – centrum Culemborg
met o.a. The Dynamite Blues Band, Dave Warmerdam Band, The Cards, Flavium

24.08 – Once In A Blue Moon Festival – Amsterdamse Bos, Amsterdam
met o.a. Israel Nash, The Grand East, Eriksson Delcroix, Michelle David & the Gospel Sessions, Dawn Brothers

24.08 – BluesMission – Art Rock Café Paenhuys, Tessenderlo België
24.08 – Big Bo en AJ Plug & Band – Dorpsstraat, Heerde
24.08 – Terug naar Tiengemeten – Eiland Tiengemeten met o.a. Barrelhouse, Rick de Leeuw & band ,Merol, Jack and the Weatherman, ZEP

25.08 – Terug naar Tiengemeten – Eiland Tiengemeten Met o.a. Malford Milligan,. Tim Kno, & The Blue Grass Boogiemen, Maurice van Hoek, Trongate Rum Riots
25.08 – St. Louis Slim – Café Calluna – Ommen

28.08 – Charley Crockett – Effenaar, Eindhoven

29.08 – Charley Crockett – Paradiso Noord, Amsterdam

30.08 – Sweet Mary Jane – het Wapen van Drenthe, Roden

September

01.09 – St. Louis Slim – PoGo Gorcum – Gorinchem

06.09 – Barrelhouse – Bibelot, Dordrecht
06.09 – The Teskey Brothers – TivoliVredenburg, Utrecht

07.09 – St. Louis Slim – De Pilaren – Alkmaar
07.09 – Kings and Jokers – Café Manus, Best
07.09 – Sweet Mary Jane – The Shamrock, Blankenberge (BE)
07.09 – The Preacher Men – Theater Hemels, Twisk

07.09 – Bluesrock Festival, Tegelen

07.09 – Tuckerville – Het Rutbeek, Enschede
met o.a. The Teskey Brothers, Daniël Lohues, The Steel Woods, James Morrison, Douwe Bob, The Grand East, Ilse DeLange, …

07/08.09 – Yellowtime met o.a. Rootbag, Kat Riggins, Piet Verbist Quartet

08.09 – Sweet Mary Jane – The Crossover Musicpub, Gent (BE)
08.09 – Johnny Feelgood & Oscar Benton – The Shack – Oude Meer
08.09 – Ryan McGarvey, Café de Noot, Hoogland
08.09 – Norman Beaker Band – Den Heilige Cornelius, Roermond

10.09 – The Steel Woods – Paradiso, Amsterdam

13.09 – Barrelhouse – P60, Amstelveen

14.09 – JJ’s Blues & Roots Festival, JJ Music House Zoetermeer met Dave Warmerdam Band, BluesBones, Giles Robson Band, Barrelhouse, Big Daddy Wilson, Chris Cain Band en Stevie Nimmo Trio.

14/15.09 – Breda Barst met o.a. Navarone, Warhola (BE), blackwave. (BE), Fata Boom, Bjørn Berge (NOR) en RUV

14.09 – Josh Smith (USA), Café de Noot, Hoogland
14.09 – Sweet Mary Jane – Ciao, Alphen aan den Rijn (oldtimer festival).
14.09 – The Preacher Men – jazz Tour aan de Maas, Ottersum
14.09 – Sortie Blues – Café De Sortie, Oud-Heverlee met Big Bill en Band, Rusty Don, Moonshine Monkees, Brikkeljon en Winnetou and T-bone.
14.09 – John Illsley – Paradiso (Grote Zaal), Amsterdam
14.09 – David Philips – Theaterboerderij Boeket, Nederweert

15.09 – Sweet Mary Jane – Café Gij en Ik, Gemert (buitenpodium Gemertse kermis)
15.09 – De Nood een Deugd Festival – de Hutten, Bergeijk met Sunset Travellers, Pat Reedy and The Longtime Goners, Verbraak | Van Bijnen, Mercy John, Dries Trio .

16.09 – David Philips – Shut Up And Listen – Café Bel Air, Breda

17.09 – David Philips – Ramble On Tuesday – Café Trianon, Nijmegen

19.09 – Guy Forsyth – TivoliVredenburg, Utrecht

20.09 – King Of The World + Dudley Taft – Metropool, Hengelo
20.09 – Robin Borneman – Luxor Live, Arnhem
20.09 – David Philips – `t Magisch Theatertje, Maarstricht

21.09 – Sweet Mary Jane – The Groove, Sittard
21.09 – Kings and Jokers – Café Dientje, Gemert
21.09 – The Preacher Men – Artishock, Soest

22.09 – Low Society – Den Heilige Cornelius, Roermond
22.09 – St. Louis Slim – Gouda Studio’s – Gouda
22.09 – Sweet Mary Jane – Café ’t Hoekpandjes, Den Haag
22.09 – David Philips – Andledon / Bureau Davids, Den Andel

23.09 – David Philips – Meneer Frits, Eindhoven

24.09 – Ian Siegal solo akoestisch – supp. act Ripoff Raskolnikov- TivoliVredenburg, Utrecht

27.09 – Henrik Freischlader – Groene Engel, Oss
27.09 – The Preacher Men – De Tor, Enschede

28.09 – Big Monti Amundson, Café de Noot Hoogland
28.09 – Monkey Joe, Artishock, Soest
28.09 – St. Louis Slim – Hotel Restaurant Sonnevanck – Wijk aan Zee

28.09 – New Blues Festival – De Bonte Wever, Assen met onder andere Ryan McGarvey, Black Bottle Riot, Dave Warmerdam Band, Aynsley Lister en Dave Chavez Band

28.09 – Blues Alive Boxmeer, met Dynamite Blues band, Phil Gates en Josh Smith

29.09 – Jon Meyerjon Band – Grand-Café Carambole, Winschoten

Oktober 2019

01.10 – Hamish Anderson – De Zwerver, Leffinge (B)

03.10 – Hamish Anderson – Podium Flux, Zaandam

04.10 – Albert Lee – Q-Factory, Amsterdam
04.10 – Y & T – Boerderij, Zoetermeer
04.10 – Hamish Anderson – Bibelot, Dordrecht

05.10 – 11e Bergs Bluesfestival – Gebouw-T, Bergen op Zoom met oa The Bluesbones (BE), Dave Warmerdam Band

05.10 – Route 61 – Cultuurschuur, Monster
05.10 – Hamish Anderson – Iduna, Drachten

06.10 – Robin Borneman – Paradiso Kleine Zaal, Amsterdam
06.10 – Bluesmissison – Pogo Blues on Sunday – Gorinchem
06.10 – The Giles Robson Band – Bluesclub XXL, Wageningen
06.10 – Hamish Anderson – De Bosuil, Weert
06.10 – Lee Fields & The Expressions – Oosterpoort, Groningen

09.10 – John Mayer – Ziggo Dome, Amsterdam

11.10 – Ilse DeLange – TivoliVredenburg, Utrecht

11/12/13.10 – Texel Blues

12.10 – Electric Hollers, Café de Noot, Hoogland
12.10 – Lee Fields & The Expressions – Paradiso, Amsterdam
12.10 – The Preacher Men -MuziekPodium, Middelburg

13.10 – Sweet Mary Jane – Café Ome Ko, Wijk Bij Duurstede (Bokbier festival)
13.10 – Lee Fields & The Expressions – Luxor Live, Arnhem

14.10 – Walter Trout – Oosterpoort, Groningen

15.10 – SYML – Paradiso, Amsterda

16.10 – Walter Trout – TivoliVredenburg, Utrecht

17.10 – Julian Sas – Mezz, Breda
17.10 – Walter Trout – Muziekgieterij, Maastricht

19.10 – Ramblin’ Roots Festival – TivoliVredenburg, Utrecht
met o.a. North Mississippi Allstars, Frazey Ford, Dave Alvin & Jimmie Dale Gilmore

19.10 – Kings and Jokers – Zilst festival Wheely Bar , Veldhoven

20.10 – Bluesfestival – Partycentrum Amicitia – Lekkerkerk met St. Louis Slim, Mo and The Stage Animals en Route 61.

20.10 – Jethro Tull • 50th Anniversary Tour – RABOzaal, Heerlen
20.10 – Nick Moss Band feat Dennis Gruenling & Victor Wainwright And The Rain – Zaal Thijssen, Vlierden
20.10 – Kris Pohlmann – Den Heilige Cornelius, Roermond
20.10 – The Preacher Men – Cool, Heerhugowaard

21.10 – Jethro Tull • 50th Anniversary Tour – Philharmonie, Haarlem

22.10 – Jethro Tull • 50th Anniversary Tour – TivoliVredenburg, Utrecht
22.10 – Heather Nova  – Paard, Den Haag
22.10 – Walter Trout – De Zwerver, Leffinge

23.10 – Heather Nova  – TivoliVredenburg, Utrecht

24.10 – Animals And Friends – De Vanger, Bruinisse
24.10 – Heather Nova  – Victorie, Alkmaar

26-10 – King of the World, Café de Noot, Hoogland
26.10 – Firehouse Mama, Artishock, Soest

25.10 – Animals And Friends – Flux, Zaandam
25.10 – Ten Years After – Q-Factory, Amsterdam

26.10 – Blue Sox – Grandcafé De Hopbel, Schijndel
26.10 – Matthews’ Southern Comfort – Grote Kerk, Groede

28.10 – John Mayall – Q-Factory, Amsterdam

30.10 – Ilse DeLange – De Oosterpoort, Groningen
30.10 – Randy Hansen – Boerderij, Zoetermeer

31.10 – John Mayall – Metropool, Hengelo
31.10 – Cedric Burnside – Merleyn, Nijmegen

November

01.11 – Sweet Mary Jane – Paddy Murphy’s Irish Pub, Rotterdam
01.11 – Cedric Burnside – Wilhelmina, Eindhoven
01.11 – John Mayall – Muziekgieterij, Maastricht
01.11 – The Preacher Men – Theater De Dillewijn, Ankeveen

02.11 – Kings and Jokers – Café Thuis, Beek en Donk
02.11 – Randy Hansen – Q-Factory, Amsterdam

02.11 – Take Root, Groningen met Cedric Burnside

03.11 – St. Louis Slim – Café Gij&Ik – Gemert
03.11 – Blue Sox – Kim’s Kroeg, Tilburg
03.11 – Cedric Burnside – Ancienne Belgique, Brussel

04.11 – Kenny Wayne Shepherd – Q-Factory, Amsterdam

05.11 – Cedric Burnside – Rotown, Rotterdam

06.11 – Sheila E – Q-Factory, Amsterdam

09.11 – St. Louis Slim – ’t Keerpunt – Spijkerboor Dr.
09.11 – Sweet Mary Jane – Grand Café Carambole, Winschoten (oldambt Blues Festival)
09.11 – Free Lance Band, Café de Noot, Hoogland
09.11 – Sue Foley – Blaublues Festival, Haringe (B)

10.11 – St. Louis Slim – Café-Restaurant De Zuiderhof, Zuidwolde (Dr.)
10.11 – Sweet Mary Jane – Buckshot Café, Groningen
10.11 – Saverio Maccne & Double Ace – Den Heilige Cornelius, Roermond
10.11 – Sean Taylor – Tavern De Waag, Haarlem

11.11 – Marc Broussard – Paradiso Noord, Amsterdam

12.11 – Marc Broussard – Paradiso Noord, Amsterdam

14.11 – Luka Bloom – TivoliVredenburg, Utrecht
14.11 – Laurence Jones – De Pul, Uden

15.11 – Sweet Mary Jane – Freeway Riders MC, Emmerich (DLD).

16.11 – Luka Bloom – De Roma, Antwerpen (B)
16.11 – Sweet Mary Jane – Mad Molly’s Irish Pub
16.11 – Blue Sox – Café Lokaal, Heemskerk
16.11 – St. Louis Slim – Zur Alten Post – Wegberg (D)

17.11 – Laurence Jones – Q-Factory, Amsterdam

22.11 – Julian Sas – Gebouw T, Bergen Op Zoom
22.11 – The Hillbilly Moonshiners – Tivoli Vredenburg, Utrecht

23.11 – Ruben Hoeke Band, Café de Noot, Hoogland
23.11 – Ben Poole – Q-Factory, Amsterdam

27.11 – Ana Popovic – Podium De Flux, Zaandam
28.11 – Eilen Jewell – Oosterpoort/Spot, Groningen

29.11 – Beth Hart solo – AFAS Live, Amsterdam
29.11 – Flavium – Mezz, Breda
29.11 – The Hillbilly Moonshiners – Bolwerk, Sneek

30.11 – Beth Hart met band – AFAS Live, Amsterdam
30.11 – Sweet Mary Jane – Blues In Wijk, Wijk Bij Duurstede
30.11 – Monomyth – Gelderlandfabriek, Culemborg
30.11 – Layla Zoe, Café de Noot, Hoogland
30.11 – Big Mack, Artishock, Soest
30.11 – The Hillbilly Moonshiners – De Bosuil, Weert

December

01.12 – Ralph de Jongh – The Shack – Oude Meer
01.12 – Dweezil Zappa – TivoliVredenburg, Utrecht

03.12 – St. Louis Slim – Bluesworld Ommen – Ommen

06.12 – The Hillbilly Moonshiners  – Hedon, Zwolle
06.12 – Sean Taylor – Theater Beoket, Nederweert

07.12 – Sean Taylor – The Stables, Boskoop

08.12 – Mr Boogie Woogie & The Blisters – The Shack – Oude Meer

13.12 – The Hillbilly Moonshiners –  Bibelot, Dordrecht

14.12 – Groovetakers – Café ’t Nonnetje, Amersfoort
14.12 – St. Louis Slim – Café The Groove – Sittard
14.12 – Kings and Jokers – Café De Ossekop, St. Oederode
14.12 – The Hillbilly Moonshiners – Het Podium, Hoogeveen

15.12 – Tommy Castro – Podium De Flux, Zaandam
15.12 – The Preacher Men – Heerenlogement, Beusichem

20.12 – The Hillbilly Moonshiners – Volt, Sittard

22.12 – Blue Sox – Muziekcafé het Warm Onthaal, Den Bosch

29.12 – Juke Joints – Den Heilige Cornelius, Roermond

2020

04.01 – Jan Akkerman & Band – Cacaofabriek, Helmond

18.04 – JW Roy – Grote Kerk, Groede

11.12.13.06 Holland International Blues Festival – Blues Village Grolloo

alle data zijn onder voorbehoud

Mis je een concert of festival, laat het weten!

Uitgelicht

Meer Concert & Festival Nieuws