• Frank Blueka maakt programma Beer, Blues en BBQ in Heerde compleet!
  • Culemborg Blues 2019 | Programmering en Tijdschema
  • Bok 'n' Blues Valkenburg 2019 | met o.a. Black Cat Biscuit, Robert Smith & The Dynaflow en Papa Joe Band!
  • Culemborg Blues 2019 | The Night Before The Day After
  • NiX NighT 2019 | met Black Cat Biscuit, Walter Broes & The Mercenaries, Little Geneva en Boogie Beasts!
  • Tour Nieuws | Dudley Taft 'Simple Life' Europe Tour 2019
  • Bluesrock Festival Tegelen 2019 | Tijdschema
  • (Ge)Varenwinkelfestival 2019 | met o.a. Toronzo Cannon, Jon Cleary en Samantha Martin & Delta Sugar
  • Blues Alive Boxmeer 2019 | Line Up & Timetable
  • Bennett Wilson Poole NL Debuut Tour
  • Beer, Blues & BBQ - Heerde 24 augustus 2019
  • Missy Sippy Blues & Roots Festival 2019

Concerten & Festivals

Augustus 2019

16/17/18.08 34e editie Drijf-In Blues Festival Giethoorn met o.a. Sugar Mama, The Veldman Brothers, Herbie Blues, Erwin Java Band ft Phil Bee, Moondaze, What The FRNK, John F KlaverBand, Captain Morgan Express, Ray Stepien Trio, Jan J Scherpenzeel & Friends e.a.

16/17/18.08 – Swing Wespelaar 2019 met Steven Troch Band, Lucky Peterson featuring Tamara Tramell, Tinsley Ellis, Dave Warmerdam Band, Vitor Bacalhau, Johnny Burgin and Quique Gomez, Watermelon Slim, Kirk Fletcher, Mud Morganfield, Stef Paglia Trio e.v.a.

16/17/18.08 – Lowlands – evenemententerrein Walibi Holland, Biddinghuizen

17/18/08. – Jazz en Blues festival Duiven met o.a. Charlestown Jazz Band, Louis King & Hanno Höfer, Veldman Brothers, Barrelhouse, Julian Sas, Storyville Jassband, No Name, La Grange, Road’n band, Bluesbreakers

18.08 – Bluesbreakers – Bluesfestival, Duiven
18.08 – Katvanger – Brasserie OCK, Den Haag
18.08 – The Pinpins – Cafe Bie Briels, Roggel
18.08 – Sweet Mary Jane – Cafe De Snabbelaar, Klaaswaal

19.08 – Little Steven and The Disciples Of Soul – TivoliVredenburg, Utrecht

22.08 – Benefiet concert AJ Plug – zalencentrum Tripodia, Katwijk
22.08 – Katvanger – Café Plantage , Leiden
22.08 – Tail Dragger & Willie Buck – Haarlemse Blues Club @ Theater Circus Hakim, Haarlem

22/23/24.08 – Gevarenwinkel Festival 2019 – Herselt, Belgie met o.a. Jon Cleary & The Monster Gentlemen, DeWolff, Toronzo Cannon, Mike Wheeler & The Capitol Horns, Chris Bergson & Ellis Hooks, Georgina Peach & The Savoys, Robert Jon & The Wreck, Samantha Martin & Delta Sugar, Jumping Matt & His Combo, Hymn for Her, Boogie Beasts, CC Jerome, Alain Pire Experience, Kontrair, Fortunate Sons

23.08 – The Night Before The Day After – Culemborg
23.08 – Sweet Mary Jane – Café De Havenmeester, Culemborg (the night before the day after-Culemborg Blues)
23.08 – Matt Perriment – De Goffert, Nijmegen

24.08 – Culemborg Blues – centrum Culemborg
met o.a. Kirk Fletcher, The Dynamite Blues Band, Dave Warmerdam Band, The Cards, Flavium, Sean Webster Band, Stef Paglia Band, Black Cat Biscuit, Kat Riggins, Hollands Blauw, Juke Joints, Gary Moore Tribute Band e.v.a.

24.08 – Once In A Blue Moon Festival – Amsterdamse Bos, Amsterdam
met o.a. Israel Nash, The Grand East, Eriksson Delcroix, Michelle David & the Gospel Sessions, Dawn Brothers, The Waterboys

24.08 – BluesMission – Art Rock Café Paenhuys, Tessenderlo België
24.08 – Sweet Mary Jane – Café De Pilaren, Alkmaar
24.08 – Big Bo en The Veldman Brothers – Dorpsstraat, Heerde
24.08 – Terug naar Tiengemeten – Eiland Tiengemeten met o.a. Barrelhouse, Rick de Leeuw & band ,Merol, Jack and the Weatherman, ZEP

25.08 – Terug naar Tiengemeten – Eiland Tiengemeten Met o.a. Malford Milligan,. Tim Kno, & The Blue Grass Boogiemen, Maurice van Hoek, Trongate Rum Riots
25.08 – St. Louis Slim – Café Calluna – Ommen
25.08 – Bliss Avenue – café Bom Dia – Wemeldinge

25.08 – Sean Webster Band – Blues in Dongen, Dongen
25.08 – Sweet Mary Jane – Fort 1881, Hoek van Holland
25.08 – Harp Mitch & Ticket West – The Day After The Night Before, BYAndries, Culemborg




28.08 – Charley Crockett – Effenaar, Eindhoven

29.08 – Charley Crockett – Paradiso Noord, Amsterdam
29.08 – Heather Findlay – Bluescafé, Apeldoorn

30.08 – Sweet Mary Jane – het Wapen van Drenthe, Roden

31.08 – Delta Calluna Festival – Ommen met The Hoochies, DC Snakebuster (B), Mark Hilton (Aus), 3 to 1 (D) en the Square Keys.




September

01.09 – St. Louis Slim – PoGo Gorcum – Gorinchem
01.09 – Ben Caplan – Effenaar, Eindhoven
01.09 – Sweet Mary Jane – Café Wilhelmina, Eindhoven.
01.09 – Ryan McGarvey – De Bosuil, Weert
01.09 – Kees Dusink Blues Band – The Shack – Oude Meer
01.09 – Blues Place – DB’s, Utrecht

06.09 – Barrelhouse – Bibelot, Dordrecht
06.09 – The Teskey Brothers – TivoliVredenburg, Utrecht
06.09 – St. Louis Slim – Buurtboerderij “Ons Genoegen”- Amsterdam
06.09 – Scuttle Buttin – The Shack – Oude Meer
06.09 – The Mystery Lights – Paradiso Noord, Amsterdam

07.09 – St. Louis Slim – De Pilaren – Alkmaar
07.09 – King Of The World – Peppel, Zeist
07.09 – Charlie Parr + JD Wilkes – Burgerweeshuis, Deventer
07.09 – Kings and Jokers – Café Manus, Best
07.09 – Sweet Mary Jane – The Shamrock, Blankenberge (BE)
07.09 – The Preacher Men – Theater Hemels, Twisk

07.09 – Blues Podium – Wijk bij Duurstede met Workshop Mondharmonica van Benjamin Streuper en Ryan McGarvey

07.09 – Bluesrock Festival, Tegelen met Danny Bryant Big Band, DeWolff, Julian Sas Band, Dede Priest & Johnny Clark’s Outlaws, Kenny Neal eva

07.09 – Tuckerville – Het Rutbeek, Enschede
met o.a. The Teskey Brothers, Daniël Lohues, The Steel Woods, James Morrison, Douwe Bob, The Grand East, Ilse DeLange, …

07/08.09 – Yellowtime met o.a. Rootbag, Kat Riggins, Piet Verbist Quartet

08.09 – IJsseljazz, Gorssel met oa Ntjam Rosie, George McRae, Easterfield, Rootbag, Thomas Toussaint, Vandenberg’s Moonkings

08.09 – Sweet Mary Jane – The Crossover Musicpub, Gent (BE)
08-09 – Dudley Taft – L’Esprit Rotterdam
08.09 – Guy Verlinde Solo – De Amer, Amen (NL)
08.09 – Johnny Feelgood & Oscar Benton – The Shack – Oude Meer
08.09 – Ryan McGarvey, Café de Noot, Hoogland
08.09 – Norman Beaker Band – Den Heilige Cornelius, Roermond

09.09 – Charlie Parr + JD Wilkes – Sugar Mountain, Amsterdam

10.09 – The Steel Woods – Paradiso, Amsterdam

12.09 – Garrett T. Capps – Sugar Mountain, Amsterdam

13.09 – Barrelhouse – P60, Amstelveen
13.09 – Chris Cain & the Luca Giordano Band + Sannie’s Kitchen – ECI Cultuurfabriek, Roermond

14.09 – Nispen Blues – Café de Gouden Leeuw, Nispen met Electric Hollers, Dirty Five (B), The Woods, Norman Beaker Band (UK), Little Steve & the Big Beat

14.09 – JJ’s Blues & Roots Festival, JJ Music House Zoetermeer met Dave Warmerdam Band, BluesBones, Giles Robson Band, Barrelhouse, Big Daddy Wilson, Chris Cain Band en Stevie Nimmo Trio.

14/15.09 – Breda Barst met o.a. Navarone, Warhola (BE), blackwave. (BE), Fata Boom, Bjørn Berge (NOR) en RUV

14.09 – Leif de Leeuw Band – De Amer, Amen
14-09 – The Sidekicks – L’Esprit Rotterdam
14.09 – Guy Verlinde Trio – The Lane, Oostburg (NL)
14.09 – Bjørn Berge – Luxor Live, Arnhem
14.09 – Sweet Mary Jane – Ciao, Alphen aan den Rijn (oldtimer festival).
14.09 – The Preacher Men – jazz Tour aan de Maas, Ottersum
14.09 – Sortie Blues – Café De Sortie, Oud-Heverlee met Big Bill en Band, Rusty Don, Moonshine Monkees, Brikkeljon en Winnetou and T-bone.
14.09 – John Illsley – Paradiso (Grote Zaal), Amsterdam
14.09 – David Philips – Theaterboerderij Boeket, Nederweert

15.09 – Sweet Mary Jane – Café Gij en Ik, Gemert (buitenpodium Gemertse kermis)
15.09 – Stevie Nimmo Trio. supp. The Rude Move – De Gouden Leeuw, Dongen
15.09 – Guy Verlinde Trio – Ubuntu Festival, Boom (B)
15.09 – Luke Winslow King – De Amer, Amen
15.09 – De Nood een Deugd Festival – de Hutten, Bergeijk met Sunset Travellers, Pat Reedy and The Longtime Goners, Verbraak | Van Bijnen, Mercy John, Dries Trio .

16.09 – David Philips – Shut Up And Listen – Café Bel Air, Breda

17.09 – David Philips – Ramble On Tuesday – Café Trianon, Nijmegen
17.09 – Luke Winslow King – Sugar Mountain, Amsterdam

19.09 – Guy Forsyth – TivoliVredenburg, Utrecht

20.09 – Guy Forsyth – Burgerweeshuis, Deventer

20.09 – King Of The World + Dudley Taft – Metropool, Hengelo
20.09 – Guy Verlinde Duo – Living 29, Diest (B)
20.09 – Robin Borneman – Luxor Live, Arnhem
20.09 – Tangarine – De Amer, Amen
20.09 – David Philips – `t Magisch Theatertje, Maastricht

21.09 – Sweet Mary Jane – The Groove, Sittard
21.09 – King Of The World – Heyhoef Backstage, Tilburg
21-09 – Robert Smith & the Dynaflow – L’Esprit Rotterdam
21.09 – Hannah Wicklund – De Amer, Amen
21.09 – Guy Verlinde Solo – Deux Ours, Ramelot (B)
21.09 – Kings and Jokers – Café Dientje, Gemert
21.09 – The Preacher Men – Artishock, Soest

22.09 – Low Society – Den Heilige Cornelius, Roermond
22-09 – Richville – The Shack – Oude Meer
22.09 – St. Louis Slim – Gouda Studio’s – Gouda
22.09 – Sweet Mary Jane – Café ’t Hoekpandjes, Den Haag
22.09 – David Philips – Andledon / Bureau Davids, Den Andel

23.09 – David Philips – Meneer Frits, Eindhoven
23.09 – Catfish – Cafe De Cactus, Hengelo
23.09 – Guy Verlinde Duo – Meneer Frits, Eindhoven (NL)

24.09 – Ian Siegal solo akoestisch – supp. act Ripoff Raskolnikov – TivoliVredenburg, Utrecht

25.09 – Guy Verlinde Solo – Nosta, Opwijk (B)

27.09 – Henrik Freischlader – Groene Engel, Oss
27-09 – Big Monti Amundson – JJ’s Music House, Zoetermeer
27.09 – Garrett T Capps – TivoliVredenburg, Utrecht
27.09 – The Preacher Men – De Tor, Enschede
27.09 – Kris Barras Band – Boerderij, Zoetermeer
27.09 – St. Louis Slim – Alkmaar Blues Express (Café De Amstel) – Alkmaar

28.09 – Big Monti Amundson, Café de Noot Hoogland
28.09 – King Of The World – VANSLAG, Borger
28.09 – Kris Barras Band – Muziekcentrum De Bosuil, Weert
28.09 – Monkey Joe, Artishock, Soest
28.09 – St. Louis Slim – Hotel Restaurant Sonnevanck – Wijk aan Zee

28.09 – New Blues Festival – De Bonte Wever, Assen met onder andere Ryan McGarvey, Black Bottle Riot, Dave Warmerdam Band, Aynsley Lister en Dave Chavez Band

28.09 – Blues Alive Boxmeer, met Dynamite Blues band, Phil Gates en Florian Lohoff band

29.09 – Jon Meyerjon Band – Grand-Café Carambole, Winschoten
29.09 – Music For AJ Plug – Benefietconcert – Boerderij Cultuurpodium, Zoetermeer
29-09 – Black Cat Biscuit – L’Esprit Rotterdam
29.09 – Krissy Matthews & Layla Zoe – De Amer, Amen
29.09 – Kris Barras Band – Melkweg Upstairs, Amsterdam

Oktober 2019

01.10 – Hamish Anderson – De Zwerver, Leffinge (B)

03.10 – Hamish Anderson – Podium Flux, Zaandam
03.10 – Average White Band – Doornroosje, Nijmegen

04.10 – Albert Lee – Q-Factory, Amsterdam
04-10 – Bluesjamsession – L’Esprit Rotterdam
04-10 – La Bomba – The Shack – Oude Meer
04.10 – Uriah Heep – Metropool, Hengelo
04.10 – Y & T – Boerderij, Zoetermeer
04.10 – Hamish Anderson – Bibelot, Dordrecht
04.10 – Dede Priest & Johnny Clark’s Outlaws – VANSLAG, Borger
04.10 – Average White Band – Paard Van Troje, Den Haag

05.10 – 11e Bergs Bluesfestival – Gebouw-T, Bergen op Zoom met oa The Bluesbones (BE), Dave Warmerdam Band

05.10 – Route 61 – Cultuurschuur, Monster
05-10 – H.B. Stroll feat. Slim Robin – L’Esprit Rotterdam
05.10 – Black Cat Biscuit – De Amer, Amen
05.10 – Hamish Anderson – Iduna, Drachten
05.10 – Mercy John – Metropool, Hengelo
05.10 – Average White Band – Paradiso (Grote Zaal), Amsterdam

06.10 – Bluesdag 2019 – de Rustende Jager, Nieuw-Vennep

06.10 – Robin Borneman – Paradiso Kleine Zaal, Amsterdam
06.10 – Bluesmissison – Pogo Blues on Sunday – Gorinchem
06.10 – The Giles Robson Band – Bluesclub XXL, Wageningen
06.10 – Hamish Anderson – De Bosuil, Weert
06.10 – Lee Fields & The Expressions – Oosterpoort, Groningen

07.10 – Ina Forsman + Ally Venable + Katerina Pejak Blues Caravan – Spirit Of 66, Verviers
07.10 – Sweet Mary Jane – Tapperij De Verwachting, Kermis Assendelft.

09.10 – John Mayer – Ziggo Dome, Amsterdam
09.10 – Session Americana – QBus, Leiden

11.10 – Ilse DeLange – TivoliVredenburg, Utrecht
11.10 – Paul Gilbert – Spirit Of 66, Verviers
10.10 – Session Americana – Puur Wit @ Witte Kerkje, Terheijden

11/12/13.10 – Texel Blues me o.a. Erja Lyytinen, Aynsley Lister, Julian Sas Band, Dede Priest, Stef Paglia Trio, Joost De Lange Band, Little Boogie Boy, Farstreet, La Grange, The Journeyman e.v.a.

12.10 – Electric Hollers, Café de Noot, Hoogland
12.10 – Sweet Mary Jane – Muziekcafé Het Warm Onthaal, Den Bosch.
12.10 – Paul Gilbert – Metropool, Enschede
12.10 – Lee Fields & The Expressions – Paradiso, Amsterdam
12.10 – The Preacher Men -MuziekPodium, Middelburg
12.10 – Session Americana – Live Stage Marnix Sun, Ede

13.10 – Sweet Mary Jane – Café Ome Ko, Wijk Bij Duurstede (Bokbier festival)
13-10 – The Spunyboys – L’Esprit Rotterdam
13.10 – Lee Fields & The Expressions – Luxor Live, Arnhem
13-10 – Stef Paglia Trio – The Shack – Oude Meer
13.10 – Dry Riverbed Trio – De Amer, Amen

14.10 – Walter Trout – Oosterpoort, Groningen
14.10 – Them Dirty Roses – Spirit Of 66, Verviers

15.10 – SYML – Paradiso, Amsterdam

16.10 – Walter Trout – TivoliVredenburg, Utrecht

17.10 – Julian Sas – Mezz, Breda
17.10 – Drivin n Cryin – Metropool, Enschede
17.10 – Walter Trout – Muziekgieterij, Maastricht

18-10 – Crossfire – JJ”s Music House, Zoetermeer
18-10 – Bluesbarn sessie – L’Esprit Rotterdam
18.10 – The Mystery Lights – Left Of The Dial, Rotterdam

18.10 – Bock & Blues Almelo – met Anthony Big A Sherrod, Boo Boo Davis, Smugglers Bluesband, Kevin Burt, Michael Roach, Duketown Slim, Sugarboy & The Sinners e.v.a.

19.10 – Ramblin’ Roots Festival – TivoliVredenburg, Utrecht
met o.a. North Mississippi Allstars, Frazey Ford, Dave Alvin & Jimmie Dale Gilmore

19.10 – Kings and Jokers – Zilst festival Wheely Bar , Veldhoven
19.10 – Detonics + Dynamite Blues Band – Heyhoef Backstage, Tilburg
19.10 – Farstreet – L’Esprit Rotterdam
19.10 – The Mystery Lights – Left Of The Dial, Rotterdam

20.10 – Bok ‘n’ Blues Festival – Valkenburg met o.a. Black Cat Biscuit, Robert Smith & The Dynaflow, Farstreet, Bluesdoctors e.v.a.

20.10 – Bluesfestival – Partycentrum Amicitia – Lekkerkerk met St. Louis Slim, Mo and The Stage Animals en Route 61.

20.10 – Jethro Tull • 50th Anniversary Tour – RABOzaal, Heerlen
20.10 – Albert Cummings – De Bosuil, Weert
20.10 – Bliss Avenue – strandpaviljoen Panta Rhei – Vlissingen

20.10 – Drivin n Cryin – Podium Victorie, Alkmaar
20.10 – Eugene ‘Hideaway’ Bridges – De Gouden Leeuw, Dongen
20.10 – St. Louis Slim – Bluesfestival Amicitia Lekkerkerk – Lekkerkerk
20.10 – Nick Moss Band feat Dennis Gruenling & Victor Wainwright And The Rain – Zaal Thijssen, Vlierden
20.10 – Kris Pohlmann – Den Heilige Cornelius, Roermond
20.10 – The Preacher Men – Cool, Heerhugowaard

21.10 – Jethro Tull • 50th Anniversary Tour – Philharmonie, Haarlem
21.10 – Rosedale – Spirit Of 66, Verviers

22.10 – Jethro Tull • 50th Anniversary Tour – TivoliVredenburg, Utrecht
22.10 – Heather Nova  – Paard, Den Haag
22.10 – Walter Trout – De Zwerver, Leffinge

23.10 – Heather Nova  – TivoliVredenburg, Utrecht

24.10 – Animals And Friends – De Vanger, Bruinisse
24.10 – Heather Nova  – Victorie, Alkmaar
24.10 – Ben Poole – Spirit Of 66, Verviers

25.10 – Animals And Friends – Flux, Zaandam
25.10 – Wille And The Bandits – Iduna, Drachten
25.10 – King Of The World – Bibelot, Dordrecht
25.10 – Ten Years After – Q-Factory, Amsterdam

26.10 – Albert Cummings – Gelderlandfabriek, Culemborg
26-10 – R.J. Mischo & Jeremy Johnson Band – L’Esprit Rotterdam
26.10 – King of the World, Café de Noot, Hoogland
26.10 – Etta James Experience – VANSLAG, Borger
26.10 – Firehouse Mama, Artishock, Soest
26.10 – Guy Verlinde Duo – De Muzikale Huiskamer, Castenray (NL)
26.10 – Blue Sox – Grandcafé De Hopbel, Schijndel
26.10 – Matthews’ Southern Comfort – Grote Kerk, Groede

27.10 – Guy Verlinde Solo – L’entrepot, Arlon (B)
27.10 – Albert Cummings – De Hip, Deventer
27.10 – Wille And The Bandits – De Bosuil, Weert
27.10 – Session Americana – A Walk About Music @De Harmonie, Edam

28.10 – John Mayall – Q-Factory, Amsterdam
28.10 – Session Americana – De Maandag van Van Meurs @ Muziekgebouw, Eindhoven

30.10 – Ilse DeLange – De Oosterpoort, Groningen
30.10 – Randy Hansen – Boerderij, Zoetermeer
30.10 – The Franklin Electric – Paradiso, Amsterdam
30.10 – The Tallest Man On Earth – TivoliVredenburg, Utrecht

31.10 – John Mayall – Metropool, Hengelo
31.10 – Cedric Burnside – Merleyn, Nijmegen
31.10 – The Tallest Man On Earth – TivoliVredenburg, Utrecht

November

01.11 – Sweet Mary Jane – Paddy Murphy’s Irish Pub, Rotterdam
01.11 – Sheila E – Metropool, Hengelo
01.11 – Band Of Friends – Duycker, Hoofddorp
01.11 – Doyle Bramhall II – Luxor Live, Arnhem
01.11 – Jan Akkerman Band – Iduna, Drachten
01.11 – Cedric Burnside – Wilhelmina, Eindhoven
01.11 – John Mayall – Muziekgieterij, Maastricht
01.11 – The Preacher Men – Theater De Dillewijn, Ankeveen
01.11 – Mercy John – Podium Victorie, Alkmaar
01-11 – The Veldman Brothers – The Shack – Oude Meer

1/2.11 – Blues Heaven 2019 – Fredrikshavn, Denemarken met o.a. Kenny Wayne Shepherd, Nick Moss Band, Fabulous Thunderbirds, Shemekia Copeland, Joe Louis Walker, Chris Cain, Curtis Salgado e.v.a.

02.11 – Kings and Jokers – Café Thuis, Beek en Donk
02.11 – Sheila E – Gebr De Nobel, Leiden
02.11 – Blues & Zo ! – The Moonshine, Sliedrecht met Black Cat Biscuit en Brian Sydney
02.11 – Doyle Bramhall II – Trix, Antwerpen
02.11 – Band Of Friends – Peppel, Zeist
02.11 – Randy Hansen – Q-Factory, Amsterdam
02.11 – Take Root, Groningen met Cedric Burnside
02.11 – Guy Verlinde Solo – De Knocke, Nieuwkapelle (B)

03.11 – St. Louis Slim – Café Gij&Ik – Gemert
03.11 – Sheila E – Grenswerk, Venlo
03.11 – Doyle Bramhall II – Q-Factory, Amsterdam
03.11 – Jo Harman – De Amer, Amen
03.11 – Bruce Katz – Bluesclub XXL, Wageningen
03.11 – Blue Sox – Kim’s Kroeg, Tilburg
03.11 – Cedric Burnside – Ancienne Belgique, Brussel

04.11 – Kenny Wayne Shepherd – Q-Factory, Amsterdam
04.11 – Popa Chubby – Spirit Of 66, Verviers
04.11 – Guy Verlinde Solo – De Blauwe Kater, Leuven (B)

05.11 – Cedric Burnside – Rotown, Rotterdam

06.11 – Sheila E – Q-Factory, Amsterdam

07.11 – Bennett Wilson Poole – Qbus, Leiden
07.11 – Sheila E – Victorie, Alkmaar

08.11 – Matt Perriment – Luxor, Arnhem
08.11 – Malina Moye – Bibelot, Dordrecht
08.11 – Guy Verlinde Solo – De Linde, Lievegem (B)
08.11 – Sheila E – De Vorstin, Hilversum

09.11 – St. Louis Slim – ’t Keerpunt – Spijkerboor Dr.
09.11 – What the FRNK – Cafe De Gouden Leeuw, Nispen
09.11 – Sweet Mary Jane – Grand Café Carambole, Winschoten (oldambt Blues Festival)
09.11 – Free Lance Band, Café de Noot, Hoogland
09.11 – Sue Foley – Blaublues Festival, Haringe (B)
09.11 – Bennett Wilson Poole – Festival Rootzz

10.11 – St. Louis Slim – Café-Restaurant De Zuiderhof, Zuidwolde (Dr.)
10.11 – Sweet Mary Jane – Buckshot Café, Groningen
10.11 – Saverio Maccne & Double Ace – Den Heilige Cornelius, Roermond
10.11 – Sean Taylor – Tavern De Waag, Haarlem
10.11 – Bennett Wilson Poole – Cobblestone Club, Oldenzaal

11.11 – Marc Broussard – Paradiso Noord, Amsterdam
11.11 – Giant Sand – Sugar Mountain, Amsterdam

12.11 – Marc Broussard – Paradiso Noord, Amsterdam
12.11 – Randy Hansen – Spirit Of 66, Verviers

13.11 – Laurence Jones Band – Metropool, Enschede

14.11 – Luka Bloom – TivoliVredenburg, Utrecht
14.11 – Laurence Jones – De Pul, Uden

15.11 – Blues Festival – De Harmonie, Leeuwarden met Laurence Jones Band, Palace Of The Queen, Boaz & Band

15.11 – Sweet Mary Jane – Freeway Riders MC, Emmerich (DLD).
15.11 – Danielle Nicole – Iduna, Drachten
15.11 – Guy Verlinde Solo – GC Everna, Evere (B)
15.11 – Manu Lanvin – VANSLAG, Borger
15.11 – Navarone – Metropool, Enschede

16.11 – Blues Festival Hoogeveen met Laurence Jones Band, Too Slim & The Taildraggers, Erwin Java & Di Reed, Boo Boo Davis, Julian Sas, Bintangs, The Hoochies e.a.

16.11 – Woodgrain BluesRock Night – Theater Het Kielzog, Hoogezand met Henrik Freischlader Band, Mitch Laddie, Paardekooper, The Blues Diggers

16.11 – Luka Bloom – De Roma, Antwerpen (B)
16.11 – Kat Riggins & Blues Revival – Heyhoef Backstage, Tilburg
16.11 – Danielle Nicole – VANSLAG, Borger
16.11 – Sweet Mary Jane – Mad Molly’s Irish Pub
16.11 – Blue Sox – Café Lokaal, Heemskerk
16.11 – St. Louis Slim – Zur Alten Post – Wegberg (D)

17.11 – Laurence Jones – Q-Factory, Amsterdam
17.11 – The Brew – Luxor Live, Arnhem
17-11 – Kat Riggins – JJ’s Music House, Zoetermeer

18.11 – Guy Davis – TivoliVredenburg, Utrecht

19.11 – Rival Sons – Poppodium 013, Tilburg

20.11 – Danielle Nicole Band – Metropool, Hengelo

21.11 – Dawn Brothers – TivoliVredenburg, Utrecht
21.11 – Mercy John – TivoliVredenburg, Utrecht

22.11 – Julian Sas – Gebouw T, Bergen Op Zoom
22.11 – Guy Davis – Popzaal, Heerlen
22.11 – Ben Poole – De Amer, Amen
22.11 – Mercy John – VANSLAG, Borger
22.11 – The Hillbilly Moonshiners – Tivoli Vredenburg, Utrecht
22.11 – Ina Forsman – Luxor Live, Arnhem

23.11 – Ten Years After – Q-Factory, Amsterdam
23.11 – Bliss Avenue – café de Zwaan – Kapelle

23.11 – Ina Forsman – Cafe Wilhelmina, Eindhoven
23.11 – Ruben Hoeke Band, Café de Noot, Hoogland
23.11 – Ben Poole – Q-Factory, Amsterdam
23.11 – Guy Verlinde Trio – N9, Eeklo (B)

24.11 – Doug MacLeod – De Amer, Amen
24.11 – Eilen Jewell – Lantaren Venster, Rotterdam

25.11 – Eilen Jewell – De Maandag van Meurs, Muziekgebouw, Eindhoven

27.11 – Ana Popovic – Podium De Flux, Zaandam
27.11 – Eilen Jewell – Luxor Live, Arnhem

28.11 – Ana Popovic – VANSLAG, Borger
28.11 – Eilen Jewell – Oosterpoort/Spot, Groningen

29.11 – Beth Hart solo – AFAS Live, Amsterdam
29.11 – Layla Zoe – Spirit Of 66, Verviers
29.11 – Flavium – Mezz, Breda
29.11 – Ana Popovic – Bibelot, Dordrecht
29.11 – The Hillbilly Moonshiners – Bolwerk, Sneek
29.11 – Eilen Jewell – Patronaat, Haarlem

30.11 – Beth Hart met band – AFAS Live, Amsterdam
30.11 – St. Louis Slim – Bluescafé Apeldoorn – Apeldoorn
30.11 – VanDijck Inc. – De Amer, Amen
30.11 – Sweet Mary Jane – Blues In Wijk, Wijk Bij Duurstede
30.11 – Monomyth – Gelderlandfabriek, Culemborg
30.11 – Layla Zoe, Café de Noot, Hoogland
30.11 – Big Mack, Artishock, Soest
30.11 – The Hillbilly Moonshiners – De Bosuil, Weert

December

01.12 – Ralph de Jongh – The Shack – Oude Meer
01.12 – Ana Popovic – De Vorstin, Hilversum
01.12 – Dweezil Zappa – TivoliVredenburg, Utrecht
01.12 – Texas Cannonballs – Bluesclub XXL, Wageningen

03.12 – St. Louis Slim – Bluesworld Ommen – Ommen
03.12 – Guy Verlinde Trio – Blue Room Sessions, Den Bosch (NL)
03.12 – Jordan MacKampa – Paradiso-Noord, Amsterdam

04.12 – Ana Popovic – Spirit Of 66, Verviers

06.12 – The Hillbilly Moonshiners  – Hedon, Zwolle
06.12 – Sean Taylor – Theater Beoket, Nederweert
06.12 – Dawn Brothers – Effenaar, Eindhoven
06.12 – Ian Siegal & Friends playing Tom Waits – QFactory, Amsterdam

07.12 – Sean Taylor – The Stables, Boskoop
07.12 – Sean Rowe + Steph Grace – Sugar Mountain, Amsterdam
07.12 – Dawn Brothers – Hedon, Zwolle
07.12 – Guy verlinde & The Houserockers – Rockfactory, Gent (B)

08.12 – Guy Verlinde Trio – Lazy Sonnie Afternoon, Son & Breugel (NL)
08.12 – Mr Boogie Woogie & The Blisters – The Shack – Oude Meer
08.12 – Dawn Brothers – Boerderij, Zoetermeer

12.12 – Dawn Brothers – Volt, Sittard

13.12 – The Hillbilly Moonshiners –  Bibelot, Dordrecht
13.12 – Guy Verlinde Trio – Xinix Rootscafé, Nieuwendijk (NL)
13.12 – Flirting With The Blues – Flint, Amersfoort met Matt Schofield Band en Coco Montoya Band
13.12 – Dawn Brothers – LuxorLive, Arnhem

14.12 – Flirting With The Blues – Flint, Amersfoort met 4G sessions met Scott Sharrard, Kid Ramos, Paul Nelson en Stef Paglia & The King’s Rhythm Crew, Thorbjorn Risager Band, Leif de Leeuw Band, Starlite Campbell Band, Rootzstock Storybook Sessions.

14.12 – Groovetakers – Café ’t Nonnetje, Amersfoort
Zaterdag 14 december: The Hoochies

14.12 – Guy Verlinde Solo – The Jamm, Brugge (B)
14.12 – Matt Andersen – Luxor Live, Arnhem
14.12 – St. Louis Slim – Café The Groove – Sittard
14.12 – Kings and Jokers – Café De Ossekop, St. Oederode
14.12 – The Hillbilly Moonshiners – Het Podium, Hoogeveen

15.12 – Tommy Castro – Podium De Flux, Zaandam
15.12 – The Preacher Men – Heerenlogement, Beusichem
15-12 – Stevie Ray Vaughan Tribute – The Shack – Oude Meer

18.12 – Guy Verlinde Trio – TivoliVredenburg, Utrecht (NL)

20.12 – The Hillbilly Moonshiners – Volt, Sittard
20.12 – Flavium – Luxor Live, Arnhem

21.12 – GitGo Blues Festival – Burgerweeshuis, Deventer

22.12 – Blue Sox – Muziekcafé het Warm Onthaal, Den Bosch
22.12 – Kamchatka – Luxor Live, Arnhem
22.12 – King Of The World – Iduna, Drachten

29.12 – Juke Joints – Den Heilige Cornelius, Roermond

2020

Januari

04.01 – Jan Akkerman & Band – Cacaofabriek, Helmond

07.01 – Ten Years After – Rockfactory, Gent (B)

10.01 – Julian Sas – Luxor Live, Arnhem
10.01 – T-99 + Bob Wayne – Iduna, Drachten

18.01 – Guy Verlinde Solo – Heyhoef Backstage, Tilburg (NL)

19.01 – Guy Verlinde Solo – Dax Café, Turnhout (B)

23.01 – Guy Verlinde Solo – Merlo, Brussel (B)

25.01 – Kings and Jokers – Muziekcafé Helmond, Helmond
25.01 – Bliss Avenue – Scheldeblues – Arsenaal – Vlissingen
25.01 – Florian Lohoff Band (D) – Cafe De Gouden Leeuw, Nispen

31.01 – Guy Verlinde Solo – Peter & Leni, Steendam (NL)
31.01 – The Teskey Brothers – Trix, Antwerpen
31.01 – Julian Sas – De Boerderij, Zoetermeer

Februari

02.02 – St. Louis Slim – Barista NJOY – Den Helder

03.02 – The Teskey Brothers – Paradiso, Amsterdam

05.02 – The Teskey Brothers – Oosterpoort, Groningen

08.02 – Guy Verlinde Duo – Zeilclub CRV, Grimbergen (B)
08.02 – Barrelhouse – VANSLAG, Borger

09.02 – Shakedown Tim & The Rhythm Revue – Bluesclub XXL, Wageningen
09.02 – CCC Inc. – Luxor Live, Arnhem

15.02 – Guy Verlinde Solo – Le Coqardi, Vaux-Sur-Sûre (B)

16.02 – Kings and Jokers – Café het Warm Onthaal, Den Bosch

21.02 – Danny Bryant – Bibelot, Dordrecht

22.02 – Guy Verlinde Duo – PDS Atellier, Schoondijke (NL)

Maart

07.03 – Stef Paglia Trio (B) – Cafe De Gouden Leeuw, Nispen

12.03 – Samantha Fish – De Helling, Utrecht

13.03 – Dayna Kurtz – VANSLAG, Borger
13.03 – Samantha Fish – Luxor Live, Arnhem

14.03 – Samantha Fish – 013, Tilburg

20.03 – Mike Zito – VANSLAG, Borger

22.03 – Kings and Jokers – Café den Ekker, Best

27.03 – Guy Verlinde Trio – Open Music asbl, Comines (B)
27.03 – Boo Boo Davis – Vanslag Cultuurpodium, Borger

28.03 – Guy Verlinde Solo – l’Abattoir, Lillers (FR)
28.03 – Leif de Leeuw Band – VANSLAG, Borger

April

02.04 – Guy Verlinde Trio – Calypso Theater, Wijk Bij Duurstede (NL)

05.04 – Kings and Jokers – Café Maurickzicht, Vught

16.04 – Luka Bloom – Grote Kerk, Enschede

18.04 – JW Roy – Grote Kerk, Groede

19.04 – Catfish – Bluesclub XXL, Wageningen

25.04 – Ralph de Jongh – VANSLAG, Borger

27.04 – Blues Treat en Carl Wyatt (US) & the Delta Voodoo Kings – Cafe De Gouden Leeuw, Nispen

Mei

02.05 – Bernard Allison – VANSLAG, Borger

30.05 – Kings and Jokers – Grand Café de Hopbel, Schijndel

Juni

01.06 – Kings and Jokers – Pink Blues festival – Café Ons, Someren

11.12.13.06 Holland International Blues Festival – Blues Village Grolloo

alle data zijn onder voorbehoud

Mis je een concert of festival, laat het weten!

Uitgelicht

Meer Concert & Festival Nieuws