The Best Of Blues Magazine 2016

De medewerkers van Blues Magazine hebben hun favoriete albums Top 5 2016 ingeleverd en na enig reken- en turfwerk is onderstaande mooie lijst samengesteld:

 

01 – The Rolling Stones – Blue & Lonesome  ( https://www.bluesmagazine.nl/recensie-the-rolling-stones-blue-lonesome/ )

02 – Walter Trout – Alive In Amsterdam ( https://www.bluesmagazine.nl/recensie-walter-trout-alive-amsterdam/ )

03 – Barrelhouse – Almost There (  https://www.bluesmagazine.nl/recensie-barrelhouse-almost-there/ )

04 – Doyle Bramhall II – Rich Man ( https://www.bluesmagazine.nl/recensie-doyle-bramhall-ii-rich-man/ )

05 – SIMO – Let Love Show The Way ( https://www.bluesmagazine.nl/recensie-simo-let-love-show-the-way/ )

06 – Aynsley Lister – Eyes Wide Open ( https://www.bluesmagazine.nl/recensie-aynsley-lister-eyes-wide-open/ )

07 – Tedeschi Trucks Band – Let Me Get By ( https://www.bluesmagazine.nl/recensie-tedeschi-trucks-band-let-me-get-by/ )

08 – Dan Patlansky – Introvertigo ( https://www.bluesmagazine.nl/recensie-dan-patlansky-introvertigo/ )

09 – Bonnie Raitt – Dig In Deep ( https://www.bluesmagazine.nl/recensie-bonnie-raitt-dig-deep/ )

10 – Eric Clapton – Live in San Diego ( https://www.bluesmagazine.nl/recensie-eric-clapton-live-in-san-diego-with-special-guest-jj-cale/ )

11 – Mike Zito – Make Blues No War ( https://www.bluesmagazine.nl/recensie-mike-zito-make-blues-not-war/ )

12 – King Of The World – Cincinnati ( https://www.bluesmagazine.nl/recensie-king-the-world-cincinnati/ )

13 – The BluesBones – Double Live ( https://www.bluesmagazine.nl/recensie-the-bluesbones-double-live/ )

14 – Ronnie Earl & The Broadcasters – Maxwell Street ( https://www.bluesmagazine.nl/recensie-ronnie-earl-the-broadcasters-maxwell-street/ )

15 – Giles Robson – For Those Who Need The Blues ( https://www.bluesmagazine.nl/recensie-giles-robson-for-those-who-need-the-blues/ )

Luister hier naar de top 15 van Blues Magazine Radio.

Het Team van Blues Magazine wenst iedereen een fijne jaarwisseling en een muzikaal, gezond nieuwjaar!

Ps: Het kan nog steeds! De inzending voor de Jaarlijst sluit donderdag 29 december 2016 om 10.00 uur. Laat van je horen en deel je favoriete top 5!!!

We horen graag je mening! Voeg reactie toe