Miriams Well - Indians and Clowns

Miriams Well – Indians and Clowns

Formaat : CD
Label : Buckin Savior Recordings
Release : 2010
Cosmox.nl, Blues CD’s online bestellen

Tekst : Hanaja Verduyn

De oorsprong van deze band ligt in Boston. Miriam German en Mark Bowden, waren actief in de muziekscene van Boston. Voor de verhuizing naar Portland werkten ze individueel samen met andere indie bands. In Portland kwamen ze elkaar tegen en er ontstond een prettige co-writing samenwerking tussen beiden.

Indians and Clowns, is een verfrissend album, en dat komt door de uiteenlopende aard van veel liedjes. Trage soulvolle teksten en een grungy blues gitaar.
Ondanks dat de band onder het indie genre valt, heeft Indians and Clowns een geluid dat ook een graantje meepikt in de blues en country genre.
Dit is te horen aan de medley van verschillende geluiden, met het gebruik van het toetsenbord op gospel-achtige wijze, een groot aantal koperblazers, alle met een blues sound maar met een country-achtige stijl.

De stem van de zangeres Miriam is soulfull en bluesy en doet denken aan Melissa Etheridge en Dani Wilde.
De uitstekende band , met o.a heerlijke gitaarsolo’s, vult haar stem lekker aan, en blaast leven in elk nummer.
9 songs op deze cd, en het is genieten van elk moment.

Members : Miriam German (vocals, lyrics, acoustic gitaar) Mark Bowden( Lyrics, Acoustic en electric gitaar, piano, keyboard)

Tracks:

1. Indians And Clowns
2. More Than I
3. Stay
4. Give Me Some Love
5. War No More
6. Waiting On A Plane
7. Big House
8. Diamonds
9. Did You Know That

Website : www.miriamswellmusic.com


Ook op Blues Magazine ...