Molly Hatchet
de Lantaarn, Hellendoorn
27 november 2009

Molly Hatchet_0034

Ingestuurd door Harrie Huisman

2 gitaristen in het front, een bas, een drum, een organist, en een zager met een strot als schuurpapier.
Molly Hatchet kan men in het rijtje zetten van 38 Special, Lynyrd Skynyrd, Blackfoot , ZZ Top, the outlaws. Southern rock op zijn best, met veel gitaarwerk. Alle ingrediënten dus voor een ouderwets Southern Rock avondje.
Hellaas was de lantaarn niet uit verkocht maar een goed op dreef zijnde Molly Hatchet kon dat de pret niet drukken.

Direct al bij het eerst nummer ging het dak er af ‘Bounty Hunter’ denderde door Hellendoorn.
Alle oude nummers passeren de revue , Flirtin With Disaster, Bloody Reunion , Gator Country en vele andere oude nummers die de groep op de plaat en cd heeft gezet.

Molly Hatchet stamt nog uit de tijd van geen oor monitoren maar gewoon ouderwets monitoren aan de grond geplaatst, een veel zijdige gitarist zoals Bobby Ingram (begonnen in de band van Danny Joe Brown) samen met zijn oude maatje Dave Hlubek (van het eerst uur) die elkaar goed aan vullen met de gitaar partijen.

Alleen wat jammer dat het geluid ten opzichte van de zanger Phil Mc Cormack (een leadzanger met schuurpapier in zijn strot) wat te hard stond, waardoor het geluid van de zang in sommige gevallen slecht verstaanbaar was.

Molly Hatchet_0003

De band:
Bobby Ingram- Lead gitaar
Phil Mc Cormack- Zanger
John Galvin – Toetsen
Tim Lindsay – Bas – *Lynyrd Skynyrd*
Shawn Beamer- drums

Website Molly Hatchet : www.mollyhatchet.com
Meer foto’s : www.marienheemonline.nl/images/mollyhatchet/


Ook op Blues Magazine ...