Concertagenda

Concertagenda 2016-10-14T00:48:54+00:00
« 24 september » loading...
m D w d v Z Z
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
zo 24

Chris Pureka – Theater Walhalla, Rotterdam

24 september @ 15:00 - 17:00
zo 24
zo 24

Wille & the Bandits – Willem Twee, Den Bosch

24 september @ 15:30 - 17:00
zo 24

Rootbag – The Shack, Oude Meer

24 september @ 16:00 - 19:00
zo 24
zo 24

Groovetakers – Alkmaars Koffiehuis, Alkmaar

24 september @ 17:00 - 20:00
zo 24

The Ashgrove – Café De Amstelhoek, Alkmaar

24 september @ 17:00 - 21:00
zo 24
ma 25

Dudley Taft – De Stier, Eibergen

25 september @ 13:30 - 16:30
ma 25
di 26

Jeffrey Halford & The Healers – Qbus, Leiden

26 september @ 09:00 - 23:30
do 28
do 28

SIMO – Bitterzoet, Amsterdam

28 september @ 21:00
vr 29

Ralph de Jongh – Dinercafé de Cerck, Beilen

29 september @ 21:30 - 23:30
vr 29

Claude Hay – The Shack, Oude Meer

29 september @ 22:00 - 00:00
za 30

Ralph de Jongh – Iduna, Drachten

30 september @ 16:00 - 23:30
za 30

Sharon & The Mystery Machine – Cafe Inn T Lely Veld, Nieuwveen

30 september @ 20:00 - 1 oktober @ 04:00
za 30

Detonics – De Dikke Stein, Elsloo

30 september @ 20:30 - 01:00
za 30
za 30

Claude Hay – Magisch Theatertje, Maastricht

30 september @ 21:00 - 23:30
za 30

The Rude Move – Artishock, Soest

30 september @ 21:00 - 23:30
zo 01
zo 01

Hogjaw – NiXenMeer, Enschede

1 oktober @ 15:00 - 17:30
zo 01

Groovetakers – De Wijnhaven, Delft

1 oktober @ 15:30 - 18:00
zo 01

Ash Wilson – Roepaen, Ottersum

1 oktober @ 16:00 - 20:00
zo 01
ma 02

Mad Dog McRea – Mezz, Breda

2 oktober @ 20:00
di 03

Mercy John – Het Oude Theater, Oss

3 oktober @ 20:00 - 22:30
wo 04
do 05

Ruthie Foster – 013, Tilburg

5 oktober @ 19:00
do 05
za 07
za 07
zo 08
zo 08

Tom Veltien Band – Cafe Ensing, Peize

8 oktober @ 16:00 - 19:00
zo 08
do 12
do 12
vr 13

Texelblues Den Burg – Texel

13 oktober - 15 oktober
zo 15
zo 15
zo 15

Dana Fuchs – Cafe Hofsteenge, Grolloo

15 oktober @ 15:00 - 18:30
zo 15
wo 18
wo 18

Matt Andersen – Luxor Live, Arnhem

18 oktober @ 20:30 - 23:00
do 19
vr 20
vr 20

Ralph de Jongh – Groene Engel, Oss

20 oktober @ 20:30 - 23:00
za 21
za 21

Zilst Blues & Rock – Zeelst

21 oktober @ 20:00
zo 22
zo 22

Bok ’n Blues – Valkenburg

22 oktober @ 14:00 - 20:00
zo 22

Jonny Lang – Hedon, Zwolle

22 oktober @ 19:45
wo 25
Meer in de Concertagenda