Discover New Blues!

Dive into our BluesMagazine Playlist for January 26, 2025! Packed with listener picks, artist highlights, and exclusive BluesMagazine reviews, it’s your go-to mix for fresh blues and timeless classics. Start exploring new sounds today!

Tips? Share them!

Blues Playlist - listen on Spotify

BluesMagazine Playlist 26 januari 2025

BluesMagazine’s weekly playlist is een gevarieerde lijst met onder andere tips van de luisteraars. Er is verder muziek met een link naar BluesMagazine (releases, recensies, concert reviews) en daarna is de keuze gigantisch. De playlist is voor de luisteraar, naast het lezen van BluesMagazine en andere Blues websites, een manier om nieuwe artiesten en hun muziek te leren kennen.

Zoals gebruikelijk begint de lijst met tips van luisteraars. En we kregen een tip/verzoek van zanger/gitarist Jeffrey Dijkhuizen om Lightning Tattoo van de Haagse band The Handsome Hound Dogs in de lijst op te nemen. En laat Jeffrey nu toch deel uitmaken van deze groep. Hij laat weten dat de single binnenkort een vervolg krijgt met een EP. En tegen een verzoek om muziek van eigen bodem in de lijst op te nemen, zeggen wij geen nee.
De andere tips zijn nummers van Bryan Lee samen met Kenny Wayne Shepherd, Gov’t Mule, Robert Finley en Wilson Pickett.

In de playlist naast de tips en highlights een nummer van Lynyrd Skynyrd, 35 jaar geleden (23 januari 1990) overleed gitarist Allen Collins. Sam Moore van het duo Sam & Dave overleed de afgelopen week op de leeftijd van 89 jaar, ook een nummer van hen op de lijst.

En blijf vooral tips insturen!!

Tips van luisteraars:

  • The Handsome Hound Dogs – Lightning Tattoo
  • Bryan Lee, Kenny Wayne Shepherd – Going Down
  • Gov’t Mule – Snatch It Back and Hold It
  • Robert Finley – Sneakin’ Around
  • Wilson Pickett – Mustang Sally

De Bluesmagazine Highlights van deze week:

  • Mick Clarke – You’re The One (album recensie)
  • Guy Verlinde/Tom Eylenbosch – Tears Over Gaza (album recensie)
  • The Doors – I’m a King Bee (release live concerten The Matrix 1967)
  • Muddy Waters/Johnny Winter/James Cotton – I Got My Mojo Working (Blues History – I Got My Mojo Working)
  • John Primer – I’ve Been Obused (concertagenda)
  • Julian Sas – Miles and Memories (net uit en – vooruit – als zesde highlight toegevoegd, die konden we niet laten liggen)

Directe luisterlink naar Spotify.

Veel luisterplezier!


Ook op Blues Magazine ...