Julian-Sas

Julian Sas is een van Nederlands grootste bluesgitaristen. Zijn nieuwe album ‘Coming Home’ komt binnenkort uit. De album release en presentatie zal op 6 februari 2016 zijn in De Boerderij te Zoetermeer. Het optreden wordt opgenomen voor een nieuwe live CD, dus een show die je zeker niet mag missen!

Bluesrockgitaristen als inspiratie

Julian Sas laat zich beïnvloeden door grootheden als Jeff Beck, Jimi Hendrix, Stevie Ray Vaughan en Rory Gallagher. In 2012 verscheen zijn achtste studioalbum, ´Bound To Roll´.
Inmiddels heeft hij met de Julian Sas Band meerdere uitverkochte zalen op zijn naam staan en is hij een graag geziene gast op festivals in vrijwel heel Europa. De samenwerking met organist/pianist Roland Bakker zorgde voor nieuwe inspiratie én een nieuw album dat in februari 2016 uit komt.

Meer nieuws over het nieuwe album volgt …

Julian Sas – Coming Home Tour

Sat 06-02-2016 Boerderij CD presentatie Zoetermeer
Fri 12-02-2016 Metropool Hengelo
Sat 13-02-2016 Doornroosje Nijmegen
Sun 14-02-2016 Wilhelmina Eindhoven
Sat 20-02-2016 Manifesto Hoorn
Sat 27-02-2016 Gebouw – T Bergen op Zoom
Sun 28-02-2016 Schiller Aalten
Sat 05-03-2016 Het Hart Eefde
Fri 11-03-2016 Kroepoek fabriek Vlaardingen
Sat 12-03-2016 De Pul Uden
Fri 18-03-2016 De Vorstin Hilversum
Fri 25-03-2016 Tivoli /Vredenburg Cloud Nine Utrecht
Sat 26-03-2016 Het Bolwerk Sneek
Fri 01-04-2016 Luxor Live Arnhem
Fri 08-04-2016 Patronaat Haarlem
Fri 15-04-2016 Bibelot Dordrecht

Houdt de website van Julian Sas in de gaten voor meer speel data.

Julian Sas Online : http://www.juliansas.nl/