Ben Harper en Charlie Musselwhite kondigen nieuw album en Europese tour aan

Grammy-award winnaars Ben Harper en Charlie Musselwhite kondigen nieuw album en Europese tour aan

** Album: No Mercy in This Land **
** Release: 30 maart **
** Show: 9 april, Paradiso – Amsterdam **

Bekijk hier de trailer voor No Mercy in This Land:



GRAMMY-award winnaars-en multiplatina verkopende artiesten Ben Harper en Charlie Musselwhite zijn opnieuw een samenwerking aangegaan voor een nieuw album getiteld No Mercy in This Land. Op het album werken de twee gelauwerde artiesten weer samen sinds de release van het voorgaande album uit 2013 (‘Get Up!’) dat binnenkwam op No.1 in de Amerikaanse Billboard Blues Albums Chart en in 2014 een GRAMMY-award won in de categorie “Best Blues Album”. Op No Mercy in This Land wordt de sterke verwantschap tussen de twee uitgedrukt in persoonlijke verhalen maar is er ook een sterke individuele muzikale invloed te horen.

“Charlie Musselwhite staat, wat mij betreft, voor die zeer zeldzame en heilige plek waar het blues verleden, heden en toekomst samenkomen,” zegt Ben over zijn collega en vriend. “Hij transformeert zijn notities naar emoties die zowel angstaanjagend bekend als gloednieuw aanvoelen, alsof ik ze elke keer voor het eerst hoor. Hij is een levende legende wiens harmonicaspel de ruimte in moet worden geblazen om naar andere levensvormen te zoeken. ”

“Op het podium of in de studio – het werken met Ben Harper heeft dezelfde opwinding die ik ervoer toen ik in het verleden werkte met Chicago blueslegendes, zegt Charlie. “Ik denk dat het veilig is om te zeggen dat Ben de Blues op een geweldige manier opnieuw heeft uitgevonden: modern spel met behoud van gevoel. Ik ben vereerd en bevoorrecht om deel te mogen nemen aan dit project. ”

Ben Harper Charlie Musselwhite No Mercy in This Land

Ben Harper and Charlie Musselwhite – No Mercy in This Land

Tracks

01 When I Go
02 Bad Habits
03 Love And Trust
04 The Bottle Wins Again
05 Found The One
06 When Love Is Not Enough
07 Trust You To Dig My Grave
08 No Mercy In This Land
09 Movin’ On
10 Nothing At All

Ben en Charlie vieren de release van het album op 30 maart door een internationale tournee te starten diezelfde avond in San Francisco, CA, in het beroemde Fillmore theater voordat ze terugkeren naar Europa. Op 9 april staan ze in Paradiso, Amsterdam.

De preorder voor No Mercy in This Land is vanaf vandaag beschikbaar via www.NoMercyInThisLand.com. Klik hier voor de Spotify stream van de titelsong.

BEN HARPER + CHARLIE MUSSELWHITE 2018 TOUR DATA
*Data en lokaties zijn aan wijziging onderhevig

Datum Lokatie Venue
Friday, March 30 San Francisco, CA The Fillmore
Saturday, March 31 San Francisco, CA The Fillmore
Tuesday, April 3 Glasgow, UK Oran Mor
Friday, April 6 Manchester, UK Academy 2
Saturday, April 7 London, UK Shepherds Bush Empire
Monday, April 9 Amsterdam, Holland Paradiso
Tuesday, April 10 Berlin, Germany Huxleys
Wednesday, April 11 Cologne, Germany Live Music Hall
Thursday, April 12 Luxembourg, Luxembourg Den Atelier
Saturday, April 14 Brussels, Belgium La Madeleine
Monday, April 23 Milan, Italy Fabrique
Wednesday, April 25 Geneva, Switzerland Salle des Fetes
Friday, April 27 Barcelona, Spain Barts
Monday, April 30 Lisbon, Portugal Aula Magna
Thursday, May 3 Madrid, Spain La Riveria
Monday, May 7 Los Angeles, CA Troubadour
Tuesday, May 8 Los Angeles, CA Troubadour
Saturday, May 12 Solana Beach, CA Belly Up
Sunday, May 13 Solana Beach, CA Belly Up
Monday, May 28 Toronto, ONT Mod Club
Tuesday, May 29 Toronto, ONT Mod Club
Sunday, June 3 Cambridge, MA The Sinclair
Monday, June 4 Cambridge, MA The Sinclair
Friday, June 8 New York, NY The Bowery Ballroom
Saturday, June 9 New York, NY The Bowery Ballroom
Sunday, July 29 Detroit, MI St. Andrews Hall
Sunday, July 30 Chicago, IL Thalia Hall
Wednesday, August 1 Saint Paul, MN Palace Theater
Friday, August 3 Denver, CO Gothic Theater
Monday, August 27 Santa Cruz, CA The Catalyst



www.NoMercyInThisLand.com

We horen graag je mening! Voeg reactie toe