BLUESROCK FESTIVAL TEGELEN
ZATERDAG 4 SEPTEMBER 2010
OPENLUCHTTHEATER DE DOOLHOF TEGELEN
TICKETACTIE : Win kaartjes voor dit fantastische festival!
BluesMagazine.nl mag een 2-tal duo tickets (2 x 2) weggeven voor deze prachtige BluesRock dag! Interesse? Stuur dan snel een mailtje naar win@bluesmagazine.nl met als onderwerp “BluesRock Tegelen 2010”. Vergeet niet je volledige naam en woonplaats te vermelden!!
Kaartenactie loopt tot dinsdag 31 augustus 2010, winnaars worden 1 september via de mail op de hoogte gebracht!
Alleen mensen die zich geabonneerd hebben op de nieuwsbrief van BluesMagazine.nl komen in aanmerking. Ontvangt u onze nieuwsbrief nog niet? Meldt u zich dan nu aan …. het kost u niets!!
Over de uitslag van deze actie kan niet worden gecorrespondeerd!
In 2008 vierde het Bluesrock Festival haar 25e editie waarmee het festival een van de oudste en bekendste Bluesfestivals is van Nederland. Het festival wordt ieder jaar georganiseerd in openluchttheater “De Doolhof” waar regen absoluut geen spelbreker is want het gigantische dak van het theater dient als een paraplu boven de zitplaatsen. Dit dak en het decor van de Passiespelen maken deze locatie dan ook zo uniek. Kijk voor meer informatie over het festival op www.bluesrockfestival.nl.
PROGRAMMA BluesRock Festival Tegelen – 4 september 2010
Het theater is geopend vanaf 12.00 uur, aanvang programma 13.00 uur.
13.00-13.30 JOHNNY CLARK & THE OUTLAWS
13.55-14.45 STEFAN SCHILL
15.10-16.00 HENRIK FREISCHLADER
16.25-17.25 SAINT JUDE
17,50-18.50 ROBIN TROWER
19.20-20.25 DANA FUCHS
21.00-22.30 LOS LONELY BOYS
Afsluiter LOS LONELY BOYS uit Texas won in 2005 een Grammy met hun single “Heaven” en heeft sindsdien wereldwijd miljoenen cd’s verkocht met hun ‘Texican Rock ’n Roll’. Eerder dit jaar moesten ze hun Europese tournee (waaronder de headline show op Moulin Blues) afzeggen maar nu zijn ze terug in Nederland. DANA FUCHS is met haar energieke live shows hard op weg een fenomeen en graag geziene gast op festivals te worden, door haar rauwe doorleefde stem wordt ze al vergeleken met grote sterren als Jagger en Joplin. Overigens speelde ze laatstgenoemde in de Amerikaanse musical ‘Love, Janis’. Gitarist ROBIN TROWER roept herinneringen op aan Jimi Hendrix vanwege zijn Hendrix-achtige Bluesy/pyschedelische manier van spelen. In de Nederlandse muziekbladen kun je op dit moment niet om SAINT JUDE heen. De organisatie is er dan ook trots op deze act met hunfrisse Rock ‘n Roll anno nu, in Tegelen te verwelkomen. Melodieuze gitaarklanken, invoelbare teksten en jankende Hammond geluiden gecombineerd met meerstemmige zangpartijen, dat is HENRIK FREISCHLADER in een notendop. Het jonge talent STEFAN SCHILL is bezig met een verovering van de Nederlandse podia. Op zijn debuutplaat “Don’t Say A Word” is ruime aandacht voor zijn soulvolle stemgeluid en soepele gitaarspel. Hij laat zich echter nog niet vastpinnen op een bepaalde muziekstijl, dus wij zijn benieuwd wat hij op het podium gaat brengen. De bijdrage van Stichting Popmuziek Limburg is dit jaar JOHNNY CLARK & THE OUTLAWS. Een klassieke driemanformatie met wortels in de Blues aangevuld met Amerikaanse rootsmuziek.

Robin Trower
De organisatie is een samenwerking tussen Buro Pinkpop en Mojo Concerts. Kaarten kosten in de voorverkoop € 35,00 (excl. servicekosten) en indien voorradig aan de dagkassa € 45,00. Voorverkoop via TicketService bij de grotere postkantoren, grotere VVV-kantoren en 100 grote winkels van Free Record Shop, telefonisch via 0900-3001250 (0,45 cpm), www.ticketservice.nI, www.livenation.nl en de bekende voorverkoopadressen. Ook voorverkoop in Eindhoven: Bullit, Venlo: Sounds, Sittard: Music Machine, Tegelen: Café de Witte en platenzaak Music Store, Geleen: Buro Pinkpop, Heerlen: Satisfaction en in Oost Souburg: Pedaal Produkties.







