CONCERT JOHN MAYER OP 2 JUNI 2010 IN HMH UITVERKOCHT

Gepubliceerd op 07 Dec 2009 | Rubriek: Concert & Festival Nieuws
Artiest(en):

Vorige week werd bekend dat John Mayer op 2 juni 2010 een concert zal geven in de Heineken Music Hall (zie aankondiging). De kaartverkoop ging afgelopen zaterdag van start en binnen enkele minuten was het concert uitverkocht. Een succes voor de Amerikaanse artiest, die eerder al zijn nieuwe album ‘Battle Studies’ op de eerste plaats van de albumhitlijsten zag binnenkomen.

EXTRA SHOW: JOHN MAYER OP PINKPOP 2010

John Mayer staat op zaterdag 29 mei 2010 op het hoofdpodium tijdens Pinkpop 2010 in Landgraaf.

john-mayer-battle-studies-world-tour-2010

Website John Mayer : www.johnmayer.com

Bookmark and Share


« Eric Clapton en Steve Winwood kondigen Europese Tour 2010 aan !   |   CD Recensie: Coco Montoya – The Essential »


6 Reacties op “CONCERT JOHN MAYER OP 2 JUNI 2010 IN HMH UITVERKOCHT”

  1. Kimberley

    08. Dec, 2009

    En ik ga erheen! :D Ik en ‘n vriendin hadden nog op tijd een kaartje, dus ik ben allang gelukkig! :D Hij is gewoon geweldig!

    Reageer op dit bericht
  2. louise

    09. Dec, 2009

    baalbaalbaal :(
    Zat op school toen de verkoop begon en toen waren ze veeeeeel te snel weg.
    Komt er nog een 2e concert?

    Reageer op dit bericht
  3. Margot

    12. Dec, 2009

    Is helemaal niet uitverkocht….kaarten worden opgekocht. je kan er naar toe voor het luttele bedrag van 135 euro……

    Niet normaal toch, maar goed ik ga wel dusssss wie is er slim???

    Reageer op dit bericht
  4. Eline

    13. Dec, 2009

    ik hoop echt op een 2e concert!!!
    wil er dolgraag heen!!
    hoorde van het concert zaterdag 5 december om 11:00..
    zaterdag waren de kaartjes om 10:00 binnen 5 min uitverkocht..
    ontzettend balen!!!

    Reageer op dit bericht
  5. Bluesman

    14. Dec, 2009

    Opvallend hoe alleen maar vrouwen reageren over hoe geweldig JM is.. Mag van mij, geen probleem, maar JM heeft dus totaal geen eigen stijl ontwikkeld in tegenstelling tot Eric Clapton, Stevie Ray Vaughan (die hij altijd naaapt), Jimi Hendrix etc. etc.

    Reageer op dit bericht
  6. Lennart

    25. Dec, 2009

    @ Bluesman,.
    De jaren gaan door, er komen veel meer nieuwe talenten in de wereld en bijna alle stijlen zijn al ontwikkeld. John Mayer volgde Stevie Ray Vaughan vanaf zijn 13e, toen hij begon met gitaarspelen, hij heeft zijn muziek altijd als inspiratie gebruikt. John’s stem, talent en humor maakt hem een artiest, dat geldt voor elke artiest (de sterke punten en talenten)
    .
    Trouwens, John Mayer heeft toch echt wel een eigen stijl ontwikkeld, vooral op akoestisch gebied. Heart of Life, Stop This Train, Who Says.. Wie heeft er eerder zo’n manier van fingerpicken verzonnen?

    Reageer op dit bericht

Deel je mening met (blues)muziekliefhebbers.
Plaats hier je reactie.