Foto Verslag Daniel Norgren + Hokie Joint : 16 januari 2010 Paradiso, Amsterdam

Gepubliceerd op 20 Jan 2010 | Rubriek: Concert Verslagen, Foto Albums
Artiest(en): ,

Daniel Norgren + Hokie Joint
Paradiso, Amsterdam
16 januari 2010

Daniel Norgren

Hokie Joint

>> Foto Album Daniel Norgren + Hokie Joint @ Paradiso, Amsterdam <<

Tekst : Lien Rentmeester ; Foto’s : Marco van Rooijen

Daniel Norgren

Daniel Norgren, een boom van ’n vent, baardje, versleten vervormde mosgroene gleufhoed op, houthakkers blouse aan…. komt op, doet zijn boots uit en gaat zitten op z’n kruk … Dan die stem heerlijk en rauw als ‘t moet. Voor zijn rechtervoet staat ’n bas, voor z’n linker een snare, gitaar op schoot en mondharmonica om de nek, iedereen die dacht dat Eén man niet genoeg is krijgt hier het tegendeel bewezen! Zijn geluid is vol en afwisselend van Russische polka via gospel naar country en blues, afwisselend en ook dansbaar, kortom een feestje, ook verschillende leden van Hokie Joint stonden in de zaal te genieten. Iedereen vond het jammer dat het niet langer door mocht gaan … hopelijk in mei meer Daniel, in ieder geval op Moulin Blues te Ospel en ….

Daniel Norgren

Daniel Norgren

Daniel Norgren

Hokie Joint

Vervolgens Hokie Joint, Giles King en Joe Fisk in gilletje, Fergie Fulton altijd relaxed in pak, Stephen Cupsey Cutmore blousje en sjaaltje en Jo Jo Burgess met kaal hoofd dit keer, militair jasje aan en hoed die doet denken aan de voodoo hoed uit ‘to live and let die’ van 007. Ze vallen meteen met de deur in huis door ‘apologize’ te spelen, de zaal gaat meteen uit zijn dak. Heerlijke set, ietwat kort, maar lekker strak en stevig, hoogte punt is de intro van ‘bang bang bang bang’ waar Giles het voordeel van een draadloze mic laat zien door de zaal in te lopen en naast deze en gene te gaan staan spelen. Verschillende nieuwe nummers gespeeld met de belofte van een nieuw album (een van de leden van T-99, Mischa den Haring, gaat helpen produceren) en ze keren terug in juni voor een paar optredens.

Hokie Joint

Hokie Joint

Hokie Joint

Hokie Joint

Hokie Joint

Het was echt een heerlijk avondje stevige blues!

>> Foto Album Daniel Norgren + Hokie Joint @ Paradiso, Amsterdam <<

Website Daniel Norgren : www.myspace.com/danielnorgren
Website Hokie Joint : www.hokiejoint.co.uk | www.myspace.com/thehokiejoint

Bookmark and Share


« KAZZ – B.Loose (CD)   |   In Memoriam: Bobby Charles (1938 – 2010) »


2 Reacties op “Foto Verslag Daniel Norgren + Hokie Joint : 16 januari 2010 Paradiso, Amsterdam”

  1. frank van engelen

    20. Jan, 2010

    Ja, ik begreep al van mijn lief dat het een lekkere avond was geweest. Die Daniel had ik heel graag gezien, maar ja, het mocht niet zo zijn helaas. Prachtige foto’s marco, en thanx to you both. frank

    Reageer op dit bericht
  2. mariska stockmans

    20. Jan, 2010

    geweldige show van hokie joint,men wat zijn die mannengoed.
    en daniel norgren wat een leuke gast is dat, hijmocht
    jammer genoeg maar kort spelen.maar 7 en 8 mei
    speelt hij in ospel op moulin blues.
    ja trouwens mooie fotos. mariska.

    Reageer op dit bericht

Deel je mening met (blues)muziekliefhebbers.
Plaats hier je reactie.