11 september 2010 : Bluesfestival, The lane – Oostburg

Zaterdag 11 september 2010 organiseert Bluesclub The-Lane weer het jaarlijkse Bluesfestival in The-Lane in Oostburg (Zeeland)
Ook dit jaar heeft men weer een exclusief programma weten samen te stellen. En wie er vorig jaar bij was weet dat het kleine en sfeervolle bluesfestival zeer geslaagd was zowel voor publiek en zeker ook voor de bands.
Er is een food corner aanwezig en de zaal is rook vrij (rook ruimte aanwezig). Ook aan de rolstoel bezitters is gedacht. Bestel tijdig je kaarten want dit unieke festival heeft een bezoekers limiet!

King King (Alan Nimmo)

Om 16.00u zal als eerste King King het festival beginnen
ALAN NIMMO de zanger/gitarist van de schots/britse band KING KING is een bluesman die zijn sporen op het gebied van bluesrock al lang heeft verdiend. Ook samen met zijn broers heeft hij al op diverse festivals opgetreden. We zijn dan ook erg trots deze band op het 2e bluesfestival van Bluesclub The Lane te kunnen laten horen.

Rond de klok van 18.00u zal de Ferre Trio optreden in de serre en op het terras achter de zaal
Fernando Neris speelt samen met zijn ”DE FERRE TRIO” van die lekkere ouderwetse acoustische Robert Johnson Blues maar dan in een geheel eigen stijl en met spaanse passie. Slide, dobro en percussie met een plukbas, een toffe combinatie!

Om 21.00u is het de beurt aan Green Mac
Het belangrijkste van de Engelse band GREENMAC is dat, ondanks dat ze een Peter Green tribute band zijn, ze de pure blues stijl van spelen echt levend houden.
Dusty Miller speelt dit materiaal al 38 jaar geleden. Dusty is de bandleider, frontzanger en virtuoze sologitarist. Dusty heeft al drie keer naast Peter Green en de Splintergroup gestaan en aanbevelingen van de man zelf gekregen. Hij heeft ook een bijdrage geleverd aan de officiële biografie over Peter Green

Danny Bryant's RedEye Band

En natuurlijk als ultieme afsluiter DANNY BRYANT’S REDEYEBAND. Deze engelse gitarist behoeft eigenlijk geen introductie meer. Heeft de afgelopen jaren op diverse beroemde bluesfestivals gespeeld, en ook al heb je hem al gehoord/gezien, het blijft elke keer weer een belevenis dit blues fenomeen te aanschouwen. Danny behoort met recht tot de wereldtop van de hedendaagse blues.
Kortom ook in 2010 is weer aangetoond dat “THE BLUES IS HERE TO STAY” geen loze kreet is gebleven in Oostburg.

Kaarten kosten EURO 15 (leden bluesclub EURO 12) en zijn vooraf te reserveren via www.bluesclubthelane.nl, rechtstreeks via e-mail thelane.res@gmail.com of bij Café Penny Lane, Nieuwstraat 58 in Oostburg.