Het heeft even op zich laten wachten, maar nu komt die er dan eindelijk … de lang verwachte CD van Bas Paardekooper & the Blew Crue zal een dezer dagen het levenslicht zien !
De CD, met als titel ”The Blues On My Side”, zal op zaterdag 10 en zondag 11 april worden gepresenteerd in respectievelijk café De Weegbrug in Roermond en in het podiumcafé van De Boerderij te Zoetermeer.
Sinds het ontstaan in 2007 heeft het twee jaar geduurd alvorens van een échte doorbraak sprake was.
In 2009 echter kwam de band onder het management van King Bee Music Agency, een bluesminded bookingsburo met artiesten als John Primer, Danny Bryant, Eric Steckel, Mike Morgan en Mojo Buford.
Een goedgevulde concertagenda was het gevolg, met als hoogtepunten het optreden met Walter Trout in Zoetermeer, en de tour met Eric Steckel in december jl.
Na al dat succes kon een volwaardige CD dan ook niet achterblijven.
”The Blues On My Side” bevat uitsluitend eigen stukken, allen van de hand van Bas Paardekooper zelf, en veelal geïnspireerd door gitaristen als Stevie Ray Vaughan, Walter Trout en Jimi Hendrix.
De band bestaat uit:
Bas Paardekooper (Gitaar en Zang)
René Mijnten (Basgitaar en zang)
Roel van Leeuwen (Drums en zang)
Wouter Hoek (Keyboards) [aanwezig in Zoetermeer]
CD Release Party
Zaterdag 10 april 2010 – Café De Weegbrug, Willem II Singel 37, Roermond. [aanvang 22.00 uur]
Zondag 11 april 2010 – Podiumcafé De Boerderij, Amerikaweg, Zoetermeer [aanvang 15.00 uur]
Bas Paardekooper & the Blew Crue, alsmede Rob / King Bee Music Agency, hopen jullie in groten getale te mogen begroeten tijdens één van de optredens!
Website Bas Paardekooper : www.baspaardekooper.com
Website King Bee Music Agency : www.kingbeemusic.nl









