3FM Presents: John Mayer in de Heineken Music Hall 2 juni 2010
Gepubliceerd op 01 Dec 2009 | Rubriek: Concert & Festival Nieuws
Artiest(en): John Mayer
JOHN MAYER 2 JUNI 2010 NAAR HEINEKEN MUSIC HALL
John Mayer zal op 2 juni 2010 een optreden geven in de Heineken Music Hall in Amsterdam. Naar aanleiding van het verschijnen van zijn nieuwe album ‘Battle Studies’ doet de Amerikaanse artiest een wereldtournee, waarvan het optreden in Amsterdam de enige show in Nederland zal zijn. De voorverkoop start aanstaande zaterdag 5 december om 10:00 uur.
De show wordt onder de noemer ‘3FM presents’ door radio 3FM gepresenteerd. In het weekend dat de voorverkoop van start gaat, kan men tickets winnen bij het radiostation. Mayer zal tijdens het optreden veel nieuw werk spelen, zoals de eerste single van het nieuwe album, getiteld ‘Who Says’. Uiteraard zal ook het bekende oudere werk de revue passeren. Het voorprogramma is nog niet bekend.
Kort geleden verscheen John Mayer’s nieuwe album, dat in Nederland direct binnenkwam op de eerste plaats van de albumcharts. De eerste single ‘Who Says’ is veelvuldig op de radio te horen. Eerdere albums waren wereldwijd ook al bijzonder succesvol.

3FM Presents: John Mayer in de Heineken Music Hall
2 juni 2010
Heineken Music Hall, Amsterdam
Deuren open: 19:00 uur
John Mayer: 21:00 uur
Tickets:
Start voorverkoop: 5 december 2009
www.ticketservice.nl
0900-3001250
Website John Mayer : www.johnmayer.com
« Concert Verslag Jason Ricci & New Blood : 29 november 2009 Bosuil, Weert | HOWLIN BILL : 6 december 2009 Cafe Wilhelmina, Eindhoven »















frank van engelen
03. Dec, 2009
Het laatste album van John grijpt erg terug op de zestiger jaren moet ik zeggen, maar een ding is zeker, hij schrijft prachtige dingen, die juist door eenvoud schitteren. Live is deze man echter heel anders, want hij speelt ook gitaar ala Stevie Ray af en toe, en hij zou eigenlijk eens wat meer Blues moeten spelen, dan zouden we zeker heel erg verrast er door zijn. Zien , als je de kans hebt, want het is gewoon erg goed. Frank van engelen
fan
03. Dec, 2009
deze man is gewoon een held, supporten dus!
Marleen
03. Dec, 2009
EINDELIJK
Helen
05. Dec, 2009
Hmmm…. Niet doorheen gekomen vanmorgen:(! Ik baal misschien nog wel het meest van de mensen die nu al kaartjes op Marktplaats aanbieden voor het dubbele bedrag!
levi
07. Dec, 2009
helen.. hoe dubbel en dwars deel ik jou mening. uitverkocht oke..maar dan door van die malloten die het voor ons onmogelijk maken om vervolgens na 5minuten de kaarten voor het 2 tot 3voudige op het net te zetten. dat ze mogen ****vallen.
Steef
06. Dec, 2009
Vrijdagnacht. 05.30 slapen..
Zaterdagochtend 09.30 opstaan, koffie, pctje aan, 09.45 gereed om 2 tickets te bestellen..
Zaterdagochtend 10.05 kaarten uitverkocht. 10.07 tekoop voor 95 euro…
Te ziek voor woorden gewoon..
Ylaise
07. Dec, 2009
Steef, I know what you mean. Ik haat die doorverkopers… Ik zat er ook helemaal klaar voor om 10.00 uur maar kwam er niet doorheen…. Echt heeeel erg balen….
Hopelijk komen er nog win-acties, dan ga ik toch nog proberen om een kaartje te bemachtigen…
Tim J
09. Dec, 2009
Komt er nou wel of niet nóg een concert op 3 JUNI!? er gaan genoeg geruchten. En ook sommige ticketsites hebben 3 juni al staan.. wie weet meer?
Eveline
09. Dec, 2009
Tim J, het is volgens mij nog niet zeker of er nog een show komt, Coen van 3FM had dit op z’n twitter staan: @driejs Hey Jaap. Er komt waarschijnlijk een 2e show van John Mayer bij. Dus geef niet op!
Dus we hopen maar dat er nog een show komt!
Tim J
10. Dec, 2009
Die twitter had ik inderdaad gelezen. En op deze site: http://img132.imageshack.us/img132/3456/83510214.jpg Is er al een voorverkoop voor 3 juni mogelijk.
Maarja verder kan ik niks vinden. Ik baal echt dat ik geen kaartje heb kunnen krijgen! Dus laten we het hopen inderdaad
Eveline
12. Dec, 2009
Ja ik had die site ook al gevonden.. Niet écht een betrouwbare site qua prijzen maar ze hebben nooit data staan die niet bestaan, dus wat dat betreft..? Ik denk dat ze nog in onderhandeling zijn erover, we wachten af en houden het in de gaten!