Papa Don McMinn and The Nightrain
Bluesclub XXL, Wageningen (Riemsdijkstrt 6)
Zondag 19 April 2009
Aanvang: 15.30 uur
entree 5 euro; niet leden 10 euro
Website Bluesclub XXL, Wageningen : www.bluesclub-xxl.nl
Papa Don McMinn, ‘the Pale Prince of Bealestreet’, hielp aan de wederopbouw van de blues in de legendarische Bealestreet in Memphis. Gedurende negen jaar was hij uitbater van de Rum Boogie Café op de hoek van Bealestreet en Highway 61. Hij toerde jaren met mensen als Memphis Slim en John Mayall, in de jaren 70 was hij gitarist bij de Bluesbreakers !! Zijn invulling van de Zuiderse muziek wandelt van Delta Blues naar Boogie Blues langs vele haltes.
Doug, zoon van en begeleider par excellence, is al meer dan 20 jaar professioneel muzikant en is dé ruggegraat van Nightrain.
Rome, ook zoon van, begon bass te spelen op zijn vijftiende. Deze “born to be a bass player” reus speelde toen al met broer en vader bij de legendarische “Rum Boogie Band”. Zijn geweldig talent zorgde ervoor dat hij een zeer gevraagde bassist is.
Laat u niet misleiden door het “pale” in zijn nick-name: deze 3 heerschappen (meer basic dan dit kan niet als band) ademen Blues met een hoofdletter en mogen gerust bestempeld worden als authentiek!
Bezetting
” Papa” Don McMinn: gitaar, vocals
Rome McMinn: bass, vocals
Doug McMinn: drums, percussie, vocals
Voor zaaleigenaren
Voor woensdag 25 April as. wordt er nog een plaats gezocht om te spelen voor deze zeer sympathieke McMinn family!
Indien interesse kunt u contact opnemen met bluesfarmrhinetown@yahoo.com







